Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Próbáljak még...

Mit csináljak? Próbáljak még javítani a dolgon? Vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel évek óta elválaszthatatlanok. Amikor szakítottam a barátommal,

ő volt az aki végig mellettem állt. Eléggé közel került a volt barátomhoz. Emiatt

megszakadt köztünk a kapcsolat. Én próbáltam nem egyszer nyitni felé, de ő nem engedett.

Írtam neki levelet, nem válaszolt, írtam neki, hogy találkozzunk de ő nem akart.

Nem rég megtudtam, hogy összejöttek. ( Ami engem az exem szemszögéből nem zavar

mert már semmi közöm hozzá) de a barátnőm szemszögéből zavar. De én ennek ellenére

próbáltam/ próbálom ezt a barátságot megmenteni. De nem válaszol a leveleimre, nem

beszél velem, mintha én lennék a hibás. És mindezek mellett én vagyok az aki teper, hogy

beszéljünk közbe ez nagyon nem az én dolgom lenne.

Valakinek nincs valami ötlete, hogy mit csináljak?! Nem szeretnék elveszíteni egy nagyon

jó barátnőt, de könyörögni se szeretnék.


2012. júl. 29. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Többet nem beszélnék vele ezek után.
2012. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnődde érzékeltetted már valamilyen formában, hogy téged nem zavar, hogy összejött az exeddel? Nem lehet, hogy fél tőled, eseleg lelkifurdalása van, és emiatt nem szeretne veled beszélgetni?
2012. júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lelkifurdalása van.

Hagyd egy darabig, ne erőltesd a kapcsolatot, de mondd el neki, hogy ez téged nem zavar, legyenek boldogok,

ha igazi barátnőd, nem veszíted el, magától visszatalál.

2012. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

00:16

Igen. Érzékeltettem vele. Mondtam neki, hogy én tisztába vagyok azzal, hogy az exemhez már semmi közöm ( kivel van együtt mit csinál stb...).

De ennek ellenére semmi.

2012. júl. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!