Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság a sógornőmék gyerekén...

Bunkóság a sógornőmék gyerekének nevéhez hasonló nevet adni kutyának?

Figyelt kérdés
Mármint szerinte hasonló. A kislányt Pankának hívják, a kutyus Dorka lenne. Szóval annyi, hogy mindkettő becézett forma. Lehet az a baja, hogy még anno a kislány születése előtt, kifejtettem, hogy nekem nem tetszenek az ilyen nevek - akkor még nem tudhattam hogy neki ezek bejönnek, nem akartam megbántani. Most ezen pattog. Hogy kutyának nem adunk ember nevet. A meglévő kutyánk Lili, erre most felhozta, hogy neki ez a név is tetszett, de mi merészeltük a kutyánknak ezt a nevet adni.. ezért ő nem tudta. Szerintem én erről nem tehetek, úgy hívom a kutyámat ahogy akarom, ő is az övét, vagy a gyerekét. Férjem szerint ne foglalkozzak vele (az ő húga), de én nem akarom ezt hallgatni életem végéig. Bár tetszik a Dorka név szerintem illene a kutyusra.

2013. szept. 18. 08:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hívják a sógornődet? Én ezek után az ő nevét adnám a kutyámnak, hacsak nem Eufrozinának hívják, ennyire nem ba.sznék ki a kutyámmal:d
2013. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A sógornőd féltékeny egy kutyára? Te jó ég. Tényleg nem hasonlít. Bár én nem adnám, merthát ezen nem kéne hajbakapni... AZ én kutyámat Ivánnak hívják, és a szomszédom is Iván. Volt egy plüssmackóm, azt Szandrának hívtam, mert a szomszéd kiscsaj is Szandra volt. Ezen sztem senki nem kapja fel a vizet, inkább örül, hogy másnak mennyire tetszik az ő általa kiválasztott név.

De amúgy is Panka-Dorka?? még véletlenül sem emlékeztet egyik a másikra...

2013. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elmagyarázni neki, hogy ez a Dorka nem ugyanaz a Dorka, mint az embernév, hiszen ezt szeptember 12-én kell ünnepelni, nem február hatodikán ;D

[link]


Ja, és azt ne mondd el neki, hogy a google 373 000 találatot ob ki, a "Panka kutya"-ra.

2013. szept. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

jav. "Panka kutyus"-ra


Amúgy az én kutyámat Brendának hívják. Ne merjétek úgy nevezni a gyereket! :DDDD

2013. szept. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én már hamarabb nevezném el a gyereket Dorkának és a kutyát Pankának, ennyit a sógornőd ízléséről :D Amúgy bírom, hogy a rokonságomban előforduló összes kutyanevet felsoroltátok eddig, volt Bella és Alex is :D
2013. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!