Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság a sógornőmék gyerekén...

Bunkóság a sógornőmék gyerekének nevéhez hasonló nevet adni kutyának?

Figyelt kérdés
Mármint szerinte hasonló. A kislányt Pankának hívják, a kutyus Dorka lenne. Szóval annyi, hogy mindkettő becézett forma. Lehet az a baja, hogy még anno a kislány születése előtt, kifejtettem, hogy nekem nem tetszenek az ilyen nevek - akkor még nem tudhattam hogy neki ezek bejönnek, nem akartam megbántani. Most ezen pattog. Hogy kutyának nem adunk ember nevet. A meglévő kutyánk Lili, erre most felhozta, hogy neki ez a név is tetszett, de mi merészeltük a kutyánknak ezt a nevet adni.. ezért ő nem tudta. Szerintem én erről nem tehetek, úgy hívom a kutyámat ahogy akarom, ő is az övét, vagy a gyerekét. Férjem szerint ne foglalkozzak vele (az ő húga), de én nem akarom ezt hallgatni életem végéig. Bár tetszik a Dorka név szerintem illene a kutyusra.

2013. szept. 18. 08:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a bakterház óta több lovat és szamarat hívnak Sanyinak, mint embert. A fejőstehenek meg évszázadok óta a Zsuzsi nevet kapják.


Mekkora bunkóság. :-DDD


Amúgy szerintem sem sok köze van a Dorkának a Pankához. Akkor a szarkákat is nevezzük át.

2013. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ezen kár problémáznia! ha nem tetszik neki, adjon másik nevet, van több száz!
2013. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szülők kaptak tőlünk egy Joey nevű kutyát. Néha magyarosították Józsira. Egyszer apám kereste a kutyát, az udvaron ordított, hogy "Jóóóóóózsiiiii!!!"

Erre távolról:

- TESSÉÉÉÉÉK!!! - második szomszéd is Józsi volt :)

2013. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Hívd Dorkának :) Ismerek egy ilyen nevű kutyust, és Annamari nevűt is :)
2013. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Igaza van a férjednek, ne foglalkozz vele.
2013. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Hehehe, ez jó. :D Lányom azért kérte, hogy Boginak hívjuk a leendő húgát, mert a keresztanyja kutyája is Bogi. Na ilyenkor mi van? Bogi lett. :)
2013. szept. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, hisztis. Mi köze ahhoz, milyen nevet adsz a kutyádnak?


Egyébként az enyémet Babának hívják. Apukám egy jó barátja az asszonyt Babának becézte. Amikor nálunk jártak vendégségben, jókat nevettek azon, amikor mondtam a kutyámnak: Baba nem szabad, Baba menj ki,...

Ők jót nevettek rajta.

2013. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Akkor legyen egy válasz a gyerek szemszögéből:

Mikor kicsi voltam, nagymamám szomszédjának volt egy Dorka nevű törpe uszkárja. Én Dóra vagyok, nagymamám Dorcának becézett.

Nekem tetszett, hogy a kutyának hasonló neve volt, olyan volt, mintha egy kicsit a sajátom lenne :-)

Mellesleg a Panka és a Dorka kicsit sem hasonlít.

2013. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Anyuék kutyáját Zsófinak hívják, nekem annyira tetszett ez a név, hogy a lányom is Zsófi lett. :D

A sógornőd egy idióta, a Panka és Dorka nem is hasonló név.

2013. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Á, túl sokat van otthon a gyerekkel és becsavarodott. Elvinné a mentő ha azt mondanád, hogy Panni lesz a kutya.

Olya nevet adsz neki ami tetszik.

2013. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!