Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan köszönhetné...

Szerintetek hogyan köszönhetném meg neki? Talán így jó? El fogja fogadni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves férfi ismerősöm!

Nagyon jóban vagyunk.

Fel ajánlotta hogy segít nekem az autómhoz alkatrészeket venni, és általa 40%-kal olcsóbban tudom megvásárolni őket.

Ő nagyon gazdag, szóval nincs arra szorulva hogy fizessek neki egy kis jutalékot vagy bármit, gondoltam hogy meghívhatnám enni, egy gyors étterembe, amúgy is mindig ott eszik. Csak kérdés hogy el fogadja-e? Nem fog-e lenézni miatta, vagy fogalmam sincs, mivel hálálhatnám meg a kedvességét! Na és mind ezt hogyan tálaljam, hiába vagyunk nagyon jól olyan furcsán venné ki magát.


Egyébként 21/L vagyok, ő pedig egy 44 éves férfi!


2013. szept. 16. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen gesztust nagyon szívesen fogadna, akár azt is, ha csak viszel neki egy üveg bort. :)
2013. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább egy jó minőségű bort vennék neki :)
2013. szept. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen köszönd meg neki. "Figyelj olyan sokat segítettél, nekem ez a sok kedvezmény nagy dolog, hagy hívjalak meg egy kajálásra/kávézásra/sütizésre, amit szeretnél". Ennyi. Ha nem fogadja el, vehetsz neki egy üveg piát.
2013. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
53%
Mivel mindig gyorsétteremben eszik, lehet jól esne neki egy kis házi koszt. Ha te főznél neki valamit, szerintem tuti nem utasítaná vissza.
2013. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!