Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a férjetek...

Titeket zavarna ha a férjetek szakállat növesztene?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer szoktam borotválkozni de 3 hete a szakállamat meghagyom, hogy ne nézzek ki úgy mint egy 10 éves. Alapból gyerek arcom van és így férfiasabbnak érzem magam. Szerintem jó így de a feleségem vitatkozik miatta. Szerinte minden feleséget zavar. Igaz ez?
2013. szept. 16. 07:54
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Neki soha nem tetszettek a szakállas emberek. Kiskorában félt tőlük. Nem nézek ki igénytelenül csak sose tudják eldönteni, hogy hány éves vagyok. Hiába fejlett a testem,az arcom szőr nélkül olyan mintha 15 éves lennék. Nem rég töltöttem a 31-et és nyáron még elkérték a személyimet. Mióta nem borotválom sose kérik el.
2013. szept. 16. 10:55
 32/36 anonim ***** válasza:
Szerintem indíts nála úgy mikor felhozza a témát, hogy jó lenne, ha műkörmöt hordana (csak felhoztam egy példát) vagy ha hord, akkor ne hordjon. És mikor kikéri magának, hogy nem te szabod meg, előhozakodhatsz ezzel.
2013. szept. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
24%
Igen, mert szerintem igénytelen és undorító és utálom a szőrt.
2013. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
55%
Én már úgy ismertem meg a férjemet, hogy volt szakálla. Nekem nagyon tetszik, azóta is van neki (11 éve). Egyetlen egyszer borotválta le teljesen, de az nagyon furcsa volt. Sosem tetszettek a csupasz arcú férfiak. Ha dús mellkasszőre lenne az jobban zavarna! :)
2013. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
55%

Nem, sőt, el sem tudnám képzelni a páromat csupasz arccal, az olyan gyerekes :) Persze ízlések és pofonok, ha ő úgy érezné jól magát, akkor elfogadnám, és biztos nem veszekednék vele. Ő sem szól bele semmibe, ami a külsőmmel kapcsolatos, max. véleményt mond vagy tanácsot ad.

A feleségednek kicsit önző a hozzáállása ebben a kérdésben.

2013. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Frigg ***** válasza:
55%
Férjemnek mikor először láttam anno (még csak képeken, ismerkedés előtt) nagyon hosszú szakálla volt, kb. mellkasig érő. Nekem nagyon tetszett. Amikor viszont ténylegesen ismerkedni kezdtünk, csak kis kecskeszakálla volt (le kellett vágnia, mert munkahelyén egyszer majdnem begyulladt :D), eleinte úgy kevésbé tetszett, de idővel megszoktam, mert full szakáll nélkül (is) nagyon helyes arca van. Viszont most pár hónapja növeszti vissza, még nem olyan hosszú, mint volt, de már össze lehetne gumizni :D Nekem így is, úgy is tetszik, ha ápolt. a Lényeg, hogy jól érezze magát a bőrében :)
2013. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!