Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a férjetek...

Titeket zavarna ha a férjetek szakállat növesztene?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer szoktam borotválkozni de 3 hete a szakállamat meghagyom, hogy ne nézzek ki úgy mint egy 10 éves. Alapból gyerek arcom van és így férfiasabbnak érzem magam. Szerintem jó így de a feleségem vitatkozik miatta. Szerinte minden feleséget zavar. Igaz ez?
2013. szept. 16. 07:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
77%
Bár még nem vagyok feleség, de pár hónap múlva az leszek. Az én párom is hetente egyszer borotválkozik, de ha rajtam múlna akkor kb havonta 1-szer. :) Számomra sokkal férfiasabb szakállal, szóval téved a feleséged, nem mindenki olyan mint azt ő szeretné.
2013. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ...az exemnek azért volt szakálla, mert lusta volt borotválkozni, (havonta max egyszer, sok veszekedés után) így igénytelen, ősemberes kinézete volt...azt utáltam. A mostani párom formára nyírja, rövid, esztétikus, ápolt, ezzel semmi gondom.
2013. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
55%

az uracskám már 18 éves kora óta szakállas. nagyon szép, egészséges, dús a szőre :)

jól áll neki, bár sztem sima arccal sem néznék kisfiúnak, elég markáns megjelenése van. sosem problémáztam miatta, nem szúr, fincsi puha :) 25 éves, de legtöbben 30nak nézik :)

2013. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
66%
A feleséged eléggé korlátolt, ha azt hiszi senkinek nem tetszik a szakáll... de ez most tök lényegtelen kinek mi tetszik. Ti éltek együtt, neki kell néznie az arcodat. Nyílván van véleménye, te meg eldöntöd hogy akarsz-e tetszeni neki, vagy sem. Egyébként én sem szeretem a szakállt. :D A borosta szexi, a pucér arc meg semmilyen.. nekem legalábbis.
2013. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
36%
Férjem nincs,de több éves kapcsolat alapján azt mondom,hogy engem a kis szőrzet nem zavar,néha kicsit szexinek,férfiasabbnak gondolom(persze csak ha nincs kedve borotválkozni)...Na de egyébként meg szerintem közösen kell megbeszélni,végül is sok kapcsolatban megbeszeélik a nemi szőrzetet(!) is hogy zavar-e..Másrészről meg ápoltabb a borotvált megjelenés ..jobb puszit is adni rá stb.:) 22L
2013. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
49%
Engem zavarna, mert nagyon érzékeny az arcbőröm és rögtön kivörösödik, ha egy pici szúrós szakálla is van a férjemnek,pedig Ő minden nap borotválkozik, de estére már azt a pici szúrást is érzem. De van akit nem zavar.
2013. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem zavar.

Mármint az olyan, mint amit linkeltél, az annál hosszabbat nem kedvelem, az már ápolatlannak tűnik.


Én azért pörölök, hogy ne borotvákozzon:)

Igaz neki 7 nap aatt olyanra nő, mint a képen, 4 naponta borotválkozik, de akkor is hagy egy kevés bajszotm és az állán szakállat, azt 2 naponta fazonírozza hajnyíróval...

Szakáll nélkül, ha tényleteljesen csupaszra csinálja, akkor elkérik a lottózóban(!) az igazolványát, hogy van-e 18

27 éves:)

2013. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem a férjemet még az egyetemen, akkor szakálla volt az állán (úgy nézett ki, mint egy kecske), pont ezért nem tetszett... Azzal mutatta ki, hogy komolyat akart tőlem, hogy küldött egy képet magáról, hogy leborotválta :D Szerencsére azóta sem növesztette vissza, utálom a szakállat, neki meg abszolút nem áll jól, a vékony, hosszúkás arcát még jobban nyújtotta. Gimi óta hordta így, elvileg a lányoknak tetszett, de én nem szeretem a combkefét :D Szóval megértem a feleséged, ha megint visszanövesztené, akkor elég elkeseredett lennék, és megpróbálnám rávenni, hogy borotválja le... Szerencsére ez a veszély nem fenyeget, már ő is belátta milyen rosszul állt neki!
2013. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
A borostás arc tetszik, de szúr. A szakáll csak akkor tetszik, ha nem túl nagy, ápolt és rendben van tartva, a bajusz viszont SOHA SEMMILYEN FORMÁBAN!
2013. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
66%

Nekem kimondottan bejön ha a férjem sokáig nem borotválkozik, de a hagyományos szakáll (a hosszú) azt nem szeretném. Tehát addig jó a hossz, amíg két újjal éppenhogy meg tudom fogni és picit meghúzni, ha már könnyem megfogom, akkor már jöhet a borotva.

Általánosan is mondhatom, hogy a borosta és a rövid arcszőrzet szexi, férfias.

2013. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!