Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a férjetek...

Titeket zavarna ha a férjetek szakállat növesztene?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer szoktam borotválkozni de 3 hete a szakállamat meghagyom, hogy ne nézzek ki úgy mint egy 10 éves. Alapból gyerek arcom van és így férfiasabbnak érzem magam. Szerintem jó így de a feleségem vitatkozik miatta. Szerinte minden feleséget zavar. Igaz ez?
2013. szept. 16. 07:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
64%

7-es első kép jó!

#8"semmi joga"

Ez nem jogi kérdés. Sajnos, ha a feleséged zavarja, nem kéne.. (Engem is zavar. Nagyon megváltoztatja az arcot, nem úgy szeretett meg-új igazolványképek is kellenek..Azonkívül az arc nagyon fontos, a tekintet.. és két arc összesimulása- ezek fontosabbak, mint más testi vonatkozások!)

2013. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
74%

Embere válogatja:)

A férjemnek 28 évig sima volt az arca,most van szakálla.

Én kértem meg, hogy növessze,mert olyan helyes szakállformák vannak,kíváncsi voltam hogy állna neki..

Régebben nekem, se tetszett a bajusz,szakáll, egyáltalán ,a borostás arc.

De változunk:)

2013. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
85%

Én kifejezetten igénylem a páromon a szakállat, nekem erről férfiasabb.

[link]


Ilyesmi szokott neki lenni. Én nagyon szeretem, és párszor volt, hogy megborotválkozott, nagyon gyerekarca volt, alig vártam, hogy megint szakállas legyen :)


Barátnőm is szakáll párti, ő kifejezetten terelgeti a szakáll felé a pasiját (meg az exeit) :D


Amúgy nem igaz, hogy nem divat. Pont, hogy most lett divat újra.

2013. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
55%
A kedves nejed téved: nem mindenki olyan, mint ő. Ha neked jól áll a szakáll és szeretnéd, hogy legyen, akkor legyen. Nyílván ő sem szeretné, ha megszabnád, hogy milyen hajat viseljen, nemde?
2013. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Hát, ha jól áll, akkor mehet szerintem,meg lehet az vagányul nyírni, de a bajusz nekem nem tetszik. Én a babaarcot csipem, a frissen borotváltat, szakáll nélkül.
2013. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
70%

Valaki írta, hogy a borosta szúr, a szakáll jó puha. Támogatom. Imádom a szakállat! Persze nem a prémes, már-már birkáéra emlékeztetőt.

Volt exem akinek nem volt szakálla (de fura...) és nagyon szúrt az álla, még ha frissen borotválkozott is brrr. A szakáll meg kis puha nyuszi xD

2013. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Amúgy mutass már légyszi képet, lehet, hogy neked rosszul áll azért mondja a feleséged. Van akihez nem illik.
2013. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
16%
A szakáll zavarna, a borosta viszont nem:) Én megkértem a páromat, hogy ritkábban borotválkozzon, mert nekem nagyon tetszik, ha borostás...olyan férfias, sármos, szexi ;) Ő most 24 éves, a borostával igazi férfinak néz ki, nélküle kb. 16 évesnek:D Úgyhogy az nekem nagyon nagyon bejön, de ha csak hagyná nőni...nőni...nőni...aztán a végén elkezdene kunkorodni, azért szólnék neki, hogy ideje megborotválkozni:)
2013. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
73%

11-es új igazolványképek, ne viccelj már :D

Nekem régebben hosszú hajam volt és sima arcom, a személyimba is ilyen fotóval kerültem bele. Most rövid hajam van és kis szakállam az államon, de eszembe sem jutott kicseréltetni, de nem is tette szóvá senki sem pl bankban, sem közúti ellenőrzéskor. (jogsimmal is ugyanez a helyzet)

Ennyi erővel mondjuk lehetne két személyi igazolványom, az egyiken van pár szál szőr az orrnyergemen a két szemöldököm között, a másikon meg nincs. Az elsőt akkor használom, ha éppen nincs időm kitépkedni, a másodikat meg amikor megcsináltam? Ugyan már :D:D:D


Alapvető arcvonások és arcforma nem változnak. Vagy te minden hajvágás és borotválkozás után új iratokat csináltatsz? :D

2013. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
55%
*személyimbe
2013. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!