Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valaki ilyen helyzete?...

Volt valaki ilyen helyzete? Hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

4 éve osszejottem a barátnommel(o akkor 18 volt,én 30)

úgy ismertem meg hogy sokáig az apjával motroztam,neki volt egy oregebb sportkocsija es azzal járt velunk (mindig apuci kicsi lánya volt,mindent megkapott az apjátol).

Mindig vad csaj volt,bulizott,minden bajba benne volt.

Anyjaval soha nem volt joba...jo pár éve nem is beszélek.

1éve meghalt az apja,megorokolte a Bécsi autoszalonját.

én is Bécsben dolgozok szoval o oda koltozott én vele mentem.De én Becs mellé inkább valami kertes házba akartam volna menni...de aztmonta h ot nem érdekli én mehetek de o Bécsbe megy panellakásba a centrumba.Az lett amit o akart.

Megkértem a kezét o simán gondolkozás nélkul NEM-et mondott.

Még mindig ugyanolyan vad mint volt bulizik,mindig belekveredik valamibe,de annyi esze van hogy nem olyan dolgokra mint régen mer apuci nem menti meg.Minden hétvégen bulizik,napkozbe meg a kutyájával foglalkozik,lényegében szarik rám...a kutyája a világon a legfontosabb neki...utána a motorja / a motorokba is mád a ízlésunk mer neki gyors motorja van nekem shopperem /

Mondtam neki hogy szeeretnék majd gyereket o csak azt monta ott a kutya. a kutya nálunk az elso...ágyban alszik oriasi dán dog...

Mit lehet tenni ilyen esetben?


2013. szept. 14. 14:24
 1/10 Jégtánc ***** válasza:
89%
Keresel egy magadhoz való lányt. Azaz nőt.
2013. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
te nem csak a pénzére hajtasz?
2013. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Külső szemmel úgy tűnik, hogy már nem igazán illetek össze. Először még passzoltatok egymáshoz, de talán te már beértél a "nyugisabb" időszakodba, amikor jobb a csendes kertes mint a városi nyüzsi, amikor már eszedbe jut, hogy mi lenne ha lenne gyerek... stb., ő meg még jócskán benne van a mehetnékbe, a bulizásba, és eszébe sincs lenyugodni.

Most vagy bevárod őt vagy elhagyod. Ha tényleg "szarik rád" ahogy írtad, és nem kompromisszumképes irányodba, akkor az utóbbit javasolnám.

2013. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy miért vagy vele... Egyértelműen mást akartok az élettől és ő kijelentette, hogy nem adja fel azt, amit ő akar. Innentől két lehetőséged van: Keresel egy hozzád illő lányt, vagy elfogadod a kutyát, Bécs belvárosát és azt, hogy nincs házasság.
2013. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul a csaj 22, te meg 34, szerintem ez sokmindenre magyarázatot ad.
2013. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy középkorú férfi nyílván nem arra vágyik, amire egy fiatal lány. Ennyi.
2013. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem passzoltok össze, korban sem!
2013. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kolonc vagy neki, nem is értem h

Lehetsz férfi léttedre ennyire vak.

2013. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"a kutya náluk az elso...ágyban alszik oriasi dán dog"


Nem lehet, hogy az a dán dog ennyivel jobb az ágyban mint te ?!!

2013. szept. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

K

A

M

U

.

.

.

2013. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!