Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párod ezt...

Mit szólnál ha a párod ezt mondaná a családodra?

Figyelt kérdés

A párom és a családom néhány tagja nem igazán jönnek ki.


A családom félreértett valamit párommal kapcsolatban, amit aztán elmondtak nekem ,én pedig rákérdeztem a páromnál és mire tisztáztuk,hogy félreértésről van szó addigra elhangzott egy olyan mondat a páromtól,hogy idézem : "Tudtam,hogy ez a rohadt csürhe is benne van" ez alatt a családomat értette.


Azt mindig is tudtam,hogy néhányukról nincs túl jó véleménnyel (kölcsönösen) de még sosem mondott róluk rosszat (ellentétben a családommal) ez viszont szerintem nagyon durva volt, és ezzel engem is megsértett.

Ti,hogy reagálnátok egy ilyenre?


Egyébként 2 éve vagyunk együtt, külön élünk,én 20 éves vagyok, a párom pedig 23, s bár ezek lényegtelen infók a kérdés szempontjából,de úgyis meg fogjátok kérdezni.


(Előre leszögezem,hogy én nem azt látom a jó megoldásnak,hogy összepakolom a cuccait és kidobom, de ha valakinek ez a véleménye leírhatja, a pontozástól tartózkodom, ha ez megnyugtat bárkit is)


2013. szept. 11. 21:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Megbántották a párodat nem is először, ő most már nem vette jó néven, és idegből kicsúszott egy ilyen mondat a száján? Én csodálom, hogy még csak most szállt el először komolyabban az agya...Neked milyen lenne, ha állandó támadást kapnál az ő rokonaitól? Egyébként meg, Neked kéne megvédeni, és lerendezni ezt a dolgot, hiszen a Te családod...Kidobni? Csoda, hogy ő nem ment el magától, én tuti nem maradtam volna ilyen környezetben.
2013. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%

Nem akarom bántani a barátodat. Csak általánosságban írom, hogy ha valakik összeköltöznek, akkor mindig jobban elengedik magukat, Ezt számításba kell venni.

Például, ha a párod kiabál egy kicsit veled, esküvő után jobban fog. Ha butuskának tart, esküvő után butának fog tartani. Ezek tapasztalatok alapján ismert igazságok. De általánosításoknál mindig vannak kivételek.

Remélem lila köd nincs!

2013. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Gond nélkül összetudunk hozni egy családi látogatást, nem arról van szó,hogy folyamatosan megjegyzéseket tesznek a páromra, de már többször is előfordult,hogy olyat mondtak amit nem kellett volna...párom viszont sosem mondott rájuk hasonlókat.
2013. szept. 11. 21:36
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Neked kellene rendbe raknod a családod. Ha már jó ideje megy az acsarkodás, akkor örülj hogy még nem borult ki hamarabb.
2013. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ne csodálkozz. Neked kell tenned ez ügyben, vagy ő fog lépni ami lehet családi veszekedés, vagy lelépés.
2013. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Ha a párodra többször tettek bántó megjegyzéseket, a rokonságra miért nem haragszol? Miért nem érzed bántásnak, hogy a szerelmedet oltogatják?
2013. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
totál igaza van. még te akarnád kidobni?? szerencsétlen csávódat folyamatosan szapulják, te simán szemet hunysz felette, de azt egy pillanatig se tűröd, hogy ha évek alatt egy ilyen mondat kicsúszik a száján... ez sokat elmond róla hogy milyen fontos ő az életedben.
2013. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Most lett tele a hócipője.
2013. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%
Dühből mondta, nem kell vele foglalkozni. Az ember fia csak egy ideig nyeli le a dolgokat, aztán kijön belőle. Ez van. A családod gondolom mindent megtett azért, hogy kiérdemelje a "rohadt csürhe" jelzőt.
2013. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%

Attól függ, miről van szó. Ha a családod hasonló stílusban nyilatkozott róla, akkor valahol érthető. Ha nem, akkor meg ő egy ilyen trágár szájú típus.


Én mondjuk nem tűrném el, ha mondjuk anyámat "rohadt"-nak titulálná a párom még akkor sem, ha nem jönnek ki és vannak viták köztük.

2013. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!