Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál? Mit gondolnál?...

Mit szólnál? Mit gondolnál? NEM KAMU!

Figyelt kérdés

A történet tömören annyi ,hogy kiderült apósom és anyukám nagyon régen 30 éve mikor fiatalok voltak éreztek egymás iránt valamit ,és szex is volt közöttük ..

Aztán mégsem maradtak együtt ... Nem is tudtak 15évig semmit a másikról : Mert az én nagyszüleim elköltöztek a városba 300km arébb : Mi a férjmnek . aposóm mondta el Nekem anyukám : Apám és anyósom is tudta : De egyik sem problémázik azon ,hogy mi történt..


2013. júl. 9. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zavar téged ez a helyzet? Feszültséget okoz a családban? Mert ha nem, akkor igazából nem is kéne ezzel a dologgal foglalkoznod. Szerintem a legjobb a mit tehetsz, hogy nem beszéltek róla.
2013. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék, hacsak az nincsen benne a pakliban, hogy apósod lehet az apád :D De csak nem ??? :D
2013. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem zavar : mindenkinek van multja : Söt örülünk ,hogy őszíntén elmondták : Nincs a családon belül sem feszültség ebböl : Csak kiváncsi vagyok mások véleményére :

Vagy hogy volt e másnál ilyen vagy hasonló szítuáció ..

2013. júl. 9. 10:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos ,hogy nem apósom az apám !!!!
2013. júl. 9. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!