Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? =/ Valaki, nem...

Mit tegyek? =/ Valaki, nem bírom! Fontos!

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy sráccal, és meg szeretné ismerni a szüleimet. De a szüleim folyamatosan ölik egymást, egész nap vitatkoznak, máshogy nem is tudnak egymáshoz szólni. És így nem merem ide hívni a srácot. =/ Mondtam nekik legalább addig ne tegyék, de ahogy ismerem őket... Tudok valamit tenni hogy nyugi legyen? Már én se bírom idegileg ahogy anyám tör-zúz-csapkod =/ Elköltözni nem tudok!!

19L


2013. szept. 6. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Külön külön mutasd be nekik, mikor valamelyikük nincs otthon.
2013. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ne vidd haza a srácot. Minek?
2013. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha randi előtt elmegy érted és megkínáljátok egy kávéval, üdítővel, akkor azért olyan sokat nem kell ott lennie, de megismeri a szülőket is. Ha ők meg egy fél órát nem bírnak viselkedni, akkor adott nagyon nagy a probléma. Vagy ölik egymást mindenhol? Postán, Tescoban, Esküvőn, hivatalos eseményeken is? Mégiscsak felnőttek.
2013. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fél óra alatt hatszor vesznének össze.

Mindenhol ölik egymást, a bolt közepén is

2013. szept. 6. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiút készítsd fel előre. Vagy ne vidd haza.
2013. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia,nyugodtan mondd meg a fiúnak hogy gazak a szüleid,ezzel még sokan igy vannak.én is mindig ezt mondtam.
2013. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy vannak otthon problémáitok. Készítsd fel őt. Nyugodtan vidd haza. Ha szeret téged, ezután még több vigaszt, támaszt fog nyújtani neked.
2013. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha előre megbeszélt időpontra jön a barátod, akkor a szüleid vissza fogják fogni magukat. Biztosítékként még párszor beszéld át velük, hogy legyen nyugi. De a barátoddal legyél őszinte, mond el neki, hogy nálatok otthon mi a helyzet, tuti meg fogja érteni. Mert úgyis előbb-utóbb kiderül, hisz ha együtt maradtok sűrű látogatója lesz családotoknak. Nem kell aggódni, szerintem nem is fogja érdekelni nagyon. Sokkal inkább Te :)
2013. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!