Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legmegalázóbb amit...

Mi volt a legmegalázóbb amit valaha mondtak Neked?

Figyelt kérdés
Nem csak családon belül értem!
2013. szept. 6. 09:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
24%
Amikor a volt párom bevallotta hogy letapizta a 100 kilós exku.rváját...
2013. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Én már itt írtam egy másik kérdéshez, szóval lehet ismerős lesz.


Az exem mondta nekem szex közben, mikor éreztem, hogy lankad (én voltam felül), és rákérdeztem, hogy mi a baj?


Válasz idegbeteg módon:

Te se élveznéd, ha egy tehén ugrálna rajtad.


165/59 kiló voltam.

2013. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azóta sem merek felül lenni, pedig ez már évekkel ezelőtt volt. Nem tudok másra gondolni, minthogy mit gondolhat most rólam a párom.
2013. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te tudod, de nekem egy ilyen beszólás után már rég nem lenne a "párom" ez a hímpéldány (mert férfinek nem nevezném).
2013. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Az aki beszólt, az az exem volt. Már rég mással vagyok együtt :)
2013. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem olvastam el elég figyelmesen.
2013. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az előző barátom a 3. évfordulónkon elvitt egy cukrászdába, egyszer kimentem a mosdóba, és arra értem vissza, nagyban flörtölget a felszolgáló lánnyal. Soha életemben nem éreztem magam olyan senkinek, mintha ott se lettem és meg se szólaltam volna. Később még ő volt felháborodva, hogy mit képzelgek... Kb 2 hét múlva kibukott a dolog, már régóta csal vele, és szerelmes - jobban, mint belém. "Isten nem ver bottal", csak addig kellett a lányzónak, míg titkos volt a viszonyuk.
2013. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Drága apám azt üvöltötte hogy bolond vagyok,mindent rombolok magam körül és "költsd a pénzed inkább nyugtatóra meg pszichiáterre!". Mindezt úgy hogy nulla segítséggel,egymagam dolgozva rajta kigyógyultam az étkezési zavarból,depresszióból,vagdosásból - amiről ő persze semmit nem tudott,mert soha életében nem foglalkozott azzal hogy mit élek át,csak leb-szni tudott.


Mondanom se kell,1 év és költözök :)

19/L

2013. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!