Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legmegalázóbb amit...

Mi volt a legmegalázóbb amit valaha mondtak Neked?

Figyelt kérdés
Nem csak családon belül értem!
2013. szept. 6. 09:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
A férjemmel való kapcsolatom maga a megaláztatás sorozata!Bárhol-bárki elött bárminek elhord.Moderátorok nem engednék h.leírjam minek hord le,de pár finomabbat megemlítek:b@rom,kivert kutya,parazita,pióca,senkiházi kutya...ja,h.ha úgy tetszik szembe köp?Meg mosom az arcom,kibőgöm magam,és próbálom nemfelfogni,h.milyen az életem,mert már rég megkattantam volna!Ezért nekem valószinű amit a többiek fognak írni,sok sztori morzsányinak fog tünni.Persze nem velük van a baj,régen ha valaki csak lehülyézett más elött azt hittem kinyílik alattam a föld.Mit is mondjak?Megedzett az élet és semmi büszkeségem?Hát sajnos,igen!
2013. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
18 évesen, amikor a legjobb barátnőm elmondta, hogy a kapcsolatomban már én vagyok a harmadik fél. (Velem "Tartsuk még titokban, h. újra együtt vagyunk" Az exszel pedig újra összejött közben, én meg "titok" maradtam... Azóta a lány a menyasszonya(évek óta) nekem meg többször is ajánlatot tett)
2013. szept. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósom mondta a hátam mögött, hogy több f_sz volt a kezemben, mint kilincs. Annyira egyébként nem érdekel, de miért mond rólam ilyet egy olyan nő, akinek 17 évesen már két gyereke volt két apától?! Nem tartjuk velük a kapcsolatot...
2013. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

1 Ennyire talán nem kéne a pénz miatt megalázkodnod, hogy jólétben élj úgy mond.


Mert: Szépen szerényen álom szegényen is lehet jól élni.

2013. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Bocs, hogy offolok, de nem bírok a kiváncsiságommal:


Első válaszoló, mi visz rá arra egy nőt, hogy ezt eltűrje, és ne hagyja el a férfit? Mert nyilvánvalóan nem a szerelem.

2013. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%

Elso : mindenki sajat elete kovacsa.

A mit csinaljak hova menjek nincs senkim szoveget meg nem veszem be Aki akar eloretor kitor es mozdul

nemakarasnak nyoges a vege es a gyerekek erdeke bla bla csak hulye kifogas.

Gyavasag pedig csak egy eletetd van

2013. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%

Első vagyok!

A kisfiam!Nincs senkim,senkitől semmi segítséget nem tudok kérni.Neki van kapcsolata,pénze(nem rám,mielött bárki a nagy jó modot képzelni el,nincs szoli,fodrász,műköröm)A gyerekem nélkül nem léphetek le,epyszer megpróbáltam,kiszimatolta,2hétig nem engedett a 3éves gyerekem közelébe,mikor már olyan gondolataim voltak,h.egy sor erejéig sem említeném meg,bocsánatot kértem,h.élek,csak a kis drágámmal lehessek.Hát ennyi...

2013. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ha szeretne az első életvezetési tanácsot kérni, akkor majd tesz fel egy kérdést és válaszolhattok! De ne térjünk már el a tárgytól légyszi, az Ő dolga, hogy miért tűri a sok megaláztatást! Az én kérdésem viszont RÁD vonatkozik, úgyhogy ne máson csámcsogj!
2013. szept. 6. 10:04
 9/28 anonim ***** válasza:
30%

Csak a gyava embereket sakkban tartani.

Dolgozik fogod a gyereket lelepsz elmesz csaladsegitobe a hata mogott elmeseled mennyire megalaz.

Felhivod a NANE szolgalatot ok segitenek.Nem csak testi bantalmazas van hanem lelki is.

Nezz magadba mi az oka a dolognak mitol utal az az ember aki regen szeretet es kozossen gyereket vallalt veled????

Segitseg mindig van csak akarni kell!!!

Egy gyerekekt nem vesznek el az anyatol csak ha nagy troger a no.

Ne maradj az aldozat szerepbe ne tarsd a gyereket magad ele ,,csak miatta,, dumaval magadat csapod be.

Ha kered a gyerek elhelyezest a torveny a te oldaladra all hiaba van nala befolyas nincs mitol felned ha csak nem vagy alko drogos stb..

2013. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Amikor öreganyám a város legforgalmasabb részén azt üvöltözte nekem:

"te egy kis senki takony vagy! miattad lett beteg a papa is!"


Hozzáteszem, nem hinném, hogy én lehetnék abban a hibás, hogy évekkel ezelőtt agyvérzést kapott...de sebaj.



Vagy amikor faterom kiakadt, mikor szóvá tettem, hogy jó lenne ha nem lopna tőlem...a következőket üvöltötte:

"neked kuss a neved!"



Számomra ezek voltak a legmegalázóbbak...

2013. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!