Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legmegalázóbb amit...

Mi volt a legmegalázóbb amit valaha mondtak Neked?

Figyelt kérdés
Nem csak családon belül értem!
2013. szept. 6. 09:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
45%

7 Ne is haragudj, de ez nem indok.


Tudod miért? mert a gyereked mást nem lát, mint ahogy az anyjával igy beszélnek.


Én a férjed első ilyen mondatára, akkora maflást adtam volna neki, hogy leesik a feje és tudta volna ez a pasinak nem nevezhető förtelem, hogy mit engedhet meg magának egy másik emberrel szemben, még akkor is ha a világ legnagyobb maffiózója és seftese.


Nem beszélve arról, milyen nő vagy te, hogy megengeded egy másik embernek hogy a gyereked előtt rólad igy nyilvánuljon meg?

Egyáltalán milyen otthont vezetsz ahol egyetlen ember is megengedheti ezt magának? milyen vulgaritásban nevelsz egyetlen gyermeket is? Egyáltalán egy kisgyermek mellett hogy engedheted meg bárkinek is hogy anyázni merjen?

2013. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyám mondta kamasz koromban, hogy utál. Biztos így is van, mert azt viszont soha az életben nem mondta, hogy szeret. Nekem az életemben ez a legmegalázóbb.
2013. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
10%

Nem kell bevenni semmit,gondold azt,h.gyáva vagyok!Én attól már boldogtalanabb nem leszek!Annak örülj,h.te el sem tudod képzelni(remélhetőleg)milyen az,ha tényleg nincs senkid!Ha pedig mégsincs,akkor háláld meg a sorsnak,h.neked több erőt adott az egyedtüli talpraáláshoz.

A kérdés nem rólam szólt,ne vigyük felém a beszélgetést,ne vegyük a kérdezőt semmibe!Válaszoltam tömören,a gyerekem nem hagyom semmi áron!És már csak egy valami:mielött bárki jönne olyannal,h.a gyereknek az anyja mellett a helye,pénzzel,kapcsolattal nem lehet elintézni blabla...olyan dolgokat intézett el,h.én neki csak egy porszem lennék!Tudom kiket ismer!!!

2013. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
13%
Már ne is haragudj, de a pénz nulla ilyen helyzetben.
2013. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13%

1 Meg egyáltalán hogy engedheted meg, hogy bárki előtt lejárasson?


Én is kizárólag magamra voltam hagyva, de ezt senki velem szemben nem merte volna megtenni.Tettem róla, hogy igy legyen.

2013. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

amiomikor a ferjem foldhoz vagta a kavetarto pledobozt es megkerdeztem tole hogy hiszterias napja van e.

Erre leuvoltott hogy :soha nem kellett volna elvennie egy ilyen hulye ontelt pi...mint en es banja inkabb karikazta volna a f...a lecsoba akkor jobban jart volna.

A munkahelyemen valaki azt mondta rolam hogy az ilyen kelet eu no mint en meg kur..is hulye.(kulfoldon dolgoztam)veletlenul hallottam meg.

2013. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy öregasszony azt mondta nekem:


Senki vagy, mert nincs pénzed és hozományod. Az első völegényem nagyanyja volt, akinél nem egyszer takarítottam, és vásároltam be..Még a majdnem apósom is leordította a fejét azonnal, mert ott volt a jelenetnél.

Hozzáteszem: 3x annyit kerestem és tettem le az asztalra már akkor, mint az unokája, és 5 év mulva az unokája ugyanolyan senki kitartott volt, nekem meg 3 gyerekem és cégem volt-önerőből.Egyedül.


A sors kárpótólt és én mosolyogtam.

2013. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
"Kár, hogy te maradtál meg, és nem a bátyád, mert most lenne fiú a családban" (nagyszülő). "Te egy kis takony vagy" (apám). "Egy végzős hallgatóban jobban megbízom, mint magában" (főnök - hozzáteszem, három évet dolgoztam azelőtt, és évfolyamelső voltam az egyetemen). Nem tudom, valaha eljutok-e oda, hogy legalább egy ember legyen körülöttem, aki elfogad.
2013. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem az az ember alázott meg a legjobban, akit a legjobban szerettem/szeretek.

Az anyám, kb. 12 évvel ezelőtt a gimi 4. évfolyamán, 17 évesen léptem ki az iskolából, hogy el tudjak menni dolgozni, akkor született meg a kistesóm és az apja erősen alkoholista volt. Dolgoztam látástól mikulásig, hogy ne legyen már lekapcsolva a villany, a gáz, hogy legyen pelenkája a picinek, meg gyógyszer ha kell... kb. mindent én teremtettem elő a picinek és anyánknak (na meg persze utáltam otthon lenni). Míg a nevelőfater egyik kocsmából a másikba esett be.

Egyszercsak elfáradtam... nagyon szükségem volt egy kis pihenésre. Az éppen aktuális pasimmal leléptünk egy nagyon hosszú hétvégére. Teljesen felvillanyozódva, kipihenten mentem haza. Mondtam volna az élménybeszámolókat anyámnak, (talán az egyik szomszéd vagy nagybátyám volt ott) hogy képzelje el olyan frankó volt az étterem, és hogy "Sosem találod ki mit ettem..." Erre ő: "Dehogynem, a rád eső rezsi részt." Pfff... egy héten belül elköltöztem onnan (igaz, akkor azzal sem jártam sokkal jobban, de az más tészta)

Ez a beszólás már csak azért is fájt, mert 12 évvel ezelőtt adtam haza havi szinten 80-100 ezret! Plusz, a hétvégékre én vásároltam be, és ha a pici beteg lett, én vettem a gyógyszert.

2013. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%
Mondtak már nekem sok hülyeséget, meg is vertek (nem családon beül, hanem egy vadidegen) de nem emlékszem, hogy bármit is megalázónak éreztem volna. Szerintem ezek közül egyik sem engem minősít, így végül is engem nem tudnak megalázni. Az ember csak magát tudja megalázni.
2013. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!