Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyanok utálnak akikről azt...

Olyanok utálnak akikről azt sem tudom hogy kik, hogy is van ez? 17L

Figyelt kérdés
Nem is ismerem őket, életemben nem láttam őket, mégis visszahallom, hogy utálnak, vagy az út másik oldaláról ordibálnak át az úton, hogy rbanc vagy épp a folyosón majd fellöknek. Kezd elegem lenni, csak nem akarom magamnak a konfliktust okozni úgyhogy inkább észre se veszem.
2013. szept. 5. 16:11
 1/6 Kócos boszorkány ***** válasza:
Nem igaz, hogy észre sem veszed, mert akkor nem írnád ki ide, tehát mégiscsak foglalkoztat. Legközelebb menj át szépen a másik oldalra és nagyon finom, kedves, ámde mégis földbe tipró módon kérdezz rá, hogy ugyan, miért utálsz drága, ha még csak nem is ismersz, megtudhatom?
2013. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet, csak annyi, hogy bunkók, imádnak csesztetni embereket, vagy valaki terjeszt rólad valamit..
2013. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy úgy nézel ki.
2013. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég beképzelt társaság az igaz. Szerintem nem nézek ki rbancosan, szeretek csinosan öltözködni, de nem nevezné ribisnek.
2013. szept. 5. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Utálnak, oké. Ő gondjuk, nem a tiéd. Szard le.



29/n

2013. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyszer egy buszsoför ment oda hugomhoz részegen, hogy mennyire utál, meg milyen beképzelt liba vagyok és társai...

és nem egy ember játszotta el, hogy nem bír, pedig fingom se volt róluk, hogy léteznek...aztán mikor valamilyen módon dumáltak velem, közölték, hogy jééééééééééé te ilyen jofej vagy??? jééé...látod...

szoval...valaki elhintett vmi pletyit aztán a többiek ugranak rá...az emberek többsége sajnos szeret utálkozni....

menj oda és kérdezd meg szépen, mosolyogva, hogy mi a probléma....

2013. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!