Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek utálnak a szüleim?

Szerintetek utálnak a szüleim?

Figyelt kérdés

Anyám csak akkor kedves velem, ha nincs itthon, olyankor a telefonon keresztül mindig nyalizik nekem meg ilyenek, de ahogy hazajön, csak ordibál mindenkivel.

Az apám meg olyan, hogy néha kedves velem, de legtöbbször ordibál és kicsi dolgok miatt is megfenyeget, hogy agyba-főbe ver.

Soha nem beszélnek velem semmiről, csak arról, hogy milyen jegyet kaptam ma, vagy amikor valami nem tetszik nekik és rajtam töltik le a mérgüket ordibálással, na olyankor hozzám szólnak, de úgy alapból amúgy fontosabb nekik a tv, mint én. Szószerint nem lehet egy szavam sem ,amíg ők tv-znek, mert volt már, hogy apám ezért vert meg, mert mondtam, hogy kaptam egy 5-öst az iskolában, ezért nem hallották a tv-t.

Csak szerintem utálnak?


2012. dec. 21. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Biztosan szeretnek! Csak ők egyszerűen ilyenek, esetleg szépen elmondhatnád nekik hogy mit érzel. Mert tényleg nem szép ahogy néha viselkednek, de egész biztos, hogy szeretnek.
2012. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten szeretnek, de apád egy idegbeteg lehet, hogy ezért ver meg. Sajnállak nagyon. Senki sem érdemli meg ezt. :(
2012. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
na nállunk is ugyan ez van
2012. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szeretnének nem lennének képesek ilyesmire. Lehet, hogy ők nem képesek a szeretetre vagy csak nagyon kis mértékben. Mielőtt valaki leszavazna, ez az én véleményem és az, hogy egy szülő mindig szereti a gyerekét, egy elcsépelt közhely és egyben hazugság.
2012. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
93%
Sajnállak öreg! Az én szüleim is ilyenek.
2012. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is hülyeség ez a minden szóülő szereti a gyerekét dolog...azóta már hazajöttek és semmi mást nem hallok, csak ordibálást meg azt, hogy én milyen egy hülye idióta gyerek vagyok. Jajj de már le is szarom nagyívből, ezek a nyomoroncok annak is örülhetnek, ha egyszer szembeköpöm őket....és még az ilyenek szoktak csodálkozni, ha a gyerekük soha nem látogatja meg őket, hanem hagyja megdögleni őket a saját nyomorukban. Na ez most jól esett. Amúgy utolsó: lány vagyok
2012. dec. 21. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj le onnan,amilyen hamar csak tudsz és vissza se nézz.Az meg,hogy minden szülő szereti a gyerekét nem igaz.
2012. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!