Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szüleim utálnak,...

Mit tegyek? A szüleim utálnak, mindig a nővéremnek adnak igazat mindenben.

Figyelt kérdés

A nővérem elhordja az én ruháimat, viszont amikor meglátták, hogy felpróbáltam az egyik zokniját, velem ordibáltam, hogy én mindig szítom a veszekedést, és meg is fenyegettek, hogy megvernek, ha nem veszem le a zoknit...

Aztán pár hete nővérem későn jött haza, és előtte még beült ide gépezni és olyan este 10-11 körül lehetett és én már aludtam, mert másnap iskolába is kellett volna mennem, mire nővérem így bekapcsolva itthagyta a gépet és befeküdt a szobájukba tv-zni, majd egy jó negyed óra tv-zés után a punnyadásban álmos lett és nekem ordibált este 11-kor, hogy menjek és kapcsoljam ki a gépet. És képes volt ezért felkelteni az ordibálásával, hogy kapcsoljam ki a gépet, amikor ő alig 10 perce ment el onnan és hagyta bekapcsolva. És én meg már ugye aludtam és tök mérges lettem, hogy nem bírja felemelni a seggét és odamenni kikapcsolni, ezért visszakiabáltam neki, hogy kapcsolja ki ő, mire apám felordibált nekem a földszintről, hogy ha nem kapcsolom ki, nekem ugrik.

Ezenkívül nekem mindennap elmondják itthon anyámék és a nővérem is, hogy milyen csúnya, hülye, dagadt vagyok, nővérem meg a tökéletes. (Amúgy 10-vel alacsonyabb és ezzel együtt 10 kg-al nehezebb nálam....És nővérem még középsuliban is vagy kétszer megbukott, mire sikerült leérettségiznie, én meg bár még ált. sulis vagyok, de az osztály egyik legjobb tanulója...)

Már próbáltam velük beszélni, de annyira primitívek, hogy csak a szemembe röhögtek és el lettem küldve, mert nem hallották tőlem a tv-t. Ez normális? Mit csináljak?

15l


2012. okt. 22. 15:46
 1/9 A kérdező kommentje:
*10 cm-el alacsonyabb
2012. okt. 22. 15:47
 2/9 anonim válasza:
szerintem beszélj erről a nagyszüleiddel,ha megértőek biztosan segitenek majd!
2012. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy old meg jelenleg. de szerintem koncentrálj még keményebben a tanulásra. és esetleg jelentkezz másik városba iskolába, hogy ne kelljen otthon lenned sokat.


szerintem ne harcolj. esetleg ülj le velük és nyugodtan kedvesen mond el nekik, hogy nem vagy így boldog (ezt a szót használd). nem is biztos, hogy direkt őket kell megjelölnöd az okként lehet, jobb ha maguktól jönnek rá. azért egy szülőnek elég kemény ha szembesül azzal, hogy boldogtalan a gyereke.

2012. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kollégiumba nem mehetsz ha középiskolás leszel?
2012. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem engedik :S
2012. okt. 22. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerek egy hasonló lányt, neve most nem rémlik. Lehet te vagy. Küldenél magadról egy képet?

Akkor még személyesen is tudnák beszélni :)

2012. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem küldözgetek képet.
2012. okt. 22. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Oké, nem baj.
2012. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mia2636 válasza:
Szerintem próbálj meg elközeledni tőlük! És utána látni fogják,hogy el vagy közeledve tőlük,és biztos rosszul fog esni nekik! Lehet nem lesznek már ilyenek! És fel a fejjel! :)
2016. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!