Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éve várok egy nőre. Szerint...

16 éve várok egy nőre. Szerintetek mit legyen?

Figyelt kérdés

16 éves korom óta ismerem de csak 18 évesen kezdtünk el barátkozni és elég jóba lettünk. Össze is jöttünk, 1,5 évig voltunk együtt és egy hülyeség miatt szakított, próbáltunk barátok maradni de én mindig többet akartam, néha ki is mondtam ezt. Mindig számíthat(ott) rám. Végig néztem ahogy férjhez ment, gyereke született, még egy gyereke született aztán nem olyan régen elváltak 7 év házasság után. Nem örülök neki mert nagyon szomorú és most lehet, hogy bunkón hangzik de kicsit megkönnyebbültem. Elmondtam neki, hogy én még mindig őrülten szeretem meg beszéltem neki az érzéseimről de nem reagált, hiába kértem. Igazából nem is kell, hogy megszólaljon mert már a mozdulataiból tudom, hogy mit gondol. Érzem, hogy még mindig szereti a volt férjét de mégis közel enged magához utána meg ellök. Nem tudom hogy az enyém lehet-e még valamikor de nem tudok lemondani róla. Nekem is volt egy feleségem akivel lett egy közös gyerekünk de elváltunk, 2 éve újra házasodtam feleslegesen (nem érzek iránta sok mindent és ez kölcsönös) szóval nekem csak ő kell. Bármikor lett volna alkalmam más nőkkel szórakozni amikor egyikünk se volt házas de csak is miatta nem tettem. Én elfogadom a gyerekekkel is. Ismernek, szeretnek bár nem találkozunk sokszor. Én nagyon akarom. Mit tegyek?

34/ F


2013. aug. 31. 14:10
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

08.31. második 14.41. mondta ki.

Azért kellesz neki, hogy legyen valaki, aki megerősíti, lelket ápol, elismeri, plusz udvaroltat, jó érzés neki, hogy két gyerek után is kívánja valaki, de férfiként nem tud rádnézni, ezért is nincs és nem lesz köztetek semmi.

Továbblépni pajtás. Ideje volna.

2013. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!