Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éve várok egy nőre. Szerint...

16 éve várok egy nőre. Szerintetek mit legyen?

Figyelt kérdés

16 éves korom óta ismerem de csak 18 évesen kezdtünk el barátkozni és elég jóba lettünk. Össze is jöttünk, 1,5 évig voltunk együtt és egy hülyeség miatt szakított, próbáltunk barátok maradni de én mindig többet akartam, néha ki is mondtam ezt. Mindig számíthat(ott) rám. Végig néztem ahogy férjhez ment, gyereke született, még egy gyereke született aztán nem olyan régen elváltak 7 év házasság után. Nem örülök neki mert nagyon szomorú és most lehet, hogy bunkón hangzik de kicsit megkönnyebbültem. Elmondtam neki, hogy én még mindig őrülten szeretem meg beszéltem neki az érzéseimről de nem reagált, hiába kértem. Igazából nem is kell, hogy megszólaljon mert már a mozdulataiból tudom, hogy mit gondol. Érzem, hogy még mindig szereti a volt férjét de mégis közel enged magához utána meg ellök. Nem tudom hogy az enyém lehet-e még valamikor de nem tudok lemondani róla. Nekem is volt egy feleségem akivel lett egy közös gyerekünk de elváltunk, 2 éve újra házasodtam feleslegesen (nem érzek iránta sok mindent és ez kölcsönös) szóval nekem csak ő kell. Bármikor lett volna alkalmam más nőkkel szórakozni amikor egyikünk se volt házas de csak is miatta nem tettem. Én elfogadom a gyerekekkel is. Ismernek, szeretnek bár nem találkozunk sokszor. Én nagyon akarom. Mit tegyek?

34/ F


2013. aug. 31. 14:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Itt az a lényeg, hogy ő nem akar tőled semmit, gondolom a barátságon kívül. Ha akart volna, ott lett volna a lehetőség, nagyon sokszor.

Ennek nincs jövője kettőtök között, el kell őt engedned. Tudom, hogy nem könnyű, de meg kell próbálnod elfelejteni őt.

Más kérdés, hogy ha nem vagy boldog a jelenlegi pároddal, akkor annak sincs jövője. Keress olyan nőt, akivel kölcsönösek az érzelmek.

2013. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Jelen pillanatban úgy gondolom, hogy te egy mankó vagy számára. Ezért néha közel enged, aztán amikor már égeti a lábát a talaj, újra ellök. Szerintem ennyi idő után itt az ideje, hogy elengedd..
2013. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Várj amig érzelmileg helyrejön.Aztán próbálkozz de ha látod hogy,nincs sok értelme akkor jobb ha békén hagyod.Addig is légy a barátja.
2013. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Menj pszichológushoz!
2013. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Kerestem már mást magamnak de nem találtam. Egyedül vele vagyok igazán boldog és egyszer azt mondta hogy ő is így érzi. Ha igaz akkor miért nem vagyunk együtt, vagy ha nem igaz akkor miért mondta?
2013. aug. 31. 14:20
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.


Miért teszel fel olyan kérdéseket, amikre te is tudod a választ ?? A saját idődet fecséreled el.. ennél fiatalabb már te sem leszel. A csaj meg szépen idővel talál magának majd párt, te meg már lassan 20 éve koslatni fogsz utána. Sajnálom, ha durvának tűnik ez így, de ha nem lépsz túl rajta, egyedül fogsz maradni életed végéig és csak várni fogsz a nagy semmire.

2013. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Mert nő és hazudik. Te sem vagy jobb a házasságoddal.
2013. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Szokott olyan lenni, hogy azt mondjuk, amit a másik hallani szeretne. Talán úgy érezzük, hogy ezzel tesszük a legjobbat, hogy ezzel nem bántjuk meg.

Pedig nem így van, pont ezzel ártunk a legtöbbet.

Nyilván te is rájöttél, hogy ha akarta volna tőled valamit, akkor már lépett volna. Ne nehezítsd tovább a saját életed.

Csak neked lesz rossz, ha továbbra is utána ácsingózol.

2013. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy feldolgozza a válását, ne nyomulj nagyon, hiszen idõre van szüksége!Szerintem hajlani fog feléd, ha hagyod egy kicsit szabadon levegõzni és ne ostromold az érzéseiddel.

Egyébként irigylésre méltó a történeted!

2013. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom vagy inkább nem akarom elhagyni pedig az elmúlt napokban erősen gondolkoztam rajta, mégis a szívem győzött. Nem bírnám ki nélküle. Mindig azon gondolkoznék, hogy mi lett volna ha nem adom fel. Nem értem, hogy miért nem vagyok jó neki. Ha határozott vagyok az a baj, ha kicsit nyálas akkor az. Sose jó semmi, csak játszik velem.
2013. aug. 31. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!