Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi házat szeretnénk...

Családi házat szeretnénk venni, nem tudunk dönteni tégla vagy könnyüfém-szerkezetes legyen? Erre várok válaszokat, elönyök hátrányok

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Én biztos téglát vennék. Hangszigetelése és a hőszigetelése is jobb lehet, mint egy könnyűszerkezetes háznak.Téglában számomra van anyag...
2009. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Tégla! Hang-, hőszigetelés miatt!
2009. aug. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem igaz, hogy a könnyűszerkezetes házak hő- és hangszigetelése rosszabb, mint a tégláé.... Sőt! Jobb. Szerintem nézz szét a neten a könnyűszerkezetes házak között, illetve kérdezz meg olyanokat, akiknek ilyen házuk van mindenről. Ezután dönts. Ha emellett döntesz, mindenképpen javaslom, hogy csak bevizsgált anyagokkal dolgozó céggel építtesd, mert akkor jó minőséget kapsz. Vannak bizonyos engedélyek, amikkel kell, hogy rendelkezzen egy ilyen cég (Makész talán), olyannal csináltasd. Remélem tudtam segíteni.
2009. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tégla házban lakom és csak ajánlani tudom, nyáron olyan, mintha légkondi lenne a házban, max 25 fok van benn, de azzal már sokat mondtam...télen meg jóóóó meleg :)
2009. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegla!En laktam mindkettoben,hat mit mondjak zongorazni lehet a kulonbseget.
2009. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tégla! Szakmámból kifolyólag volt alkalmam megismerni mindkét építési módot. A könnyűszerkezetes sajnos tényleg hang és a hőszigetelési problémás. Családban is van akinek könnyűszerkezetes háza van, 4 éve építették maguknak, és már árulja...
2009. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én mindenképp a téglát ajánlom, nem csoda hogy évezredek óta azt használják építőanyagként


Látott már pl valaki könnyűszerkezetes műemléket??

mert én nem

2009. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!