Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éve várok egy nőre. Szerint...

16 éve várok egy nőre. Szerintetek mit legyen?

Figyelt kérdés

16 éves korom óta ismerem de csak 18 évesen kezdtünk el barátkozni és elég jóba lettünk. Össze is jöttünk, 1,5 évig voltunk együtt és egy hülyeség miatt szakított, próbáltunk barátok maradni de én mindig többet akartam, néha ki is mondtam ezt. Mindig számíthat(ott) rám. Végig néztem ahogy férjhez ment, gyereke született, még egy gyereke született aztán nem olyan régen elváltak 7 év házasság után. Nem örülök neki mert nagyon szomorú és most lehet, hogy bunkón hangzik de kicsit megkönnyebbültem. Elmondtam neki, hogy én még mindig őrülten szeretem meg beszéltem neki az érzéseimről de nem reagált, hiába kértem. Igazából nem is kell, hogy megszólaljon mert már a mozdulataiból tudom, hogy mit gondol. Érzem, hogy még mindig szereti a volt férjét de mégis közel enged magához utána meg ellök. Nem tudom hogy az enyém lehet-e még valamikor de nem tudok lemondani róla. Nekem is volt egy feleségem akivel lett egy közös gyerekünk de elváltunk, 2 éve újra házasodtam feleslegesen (nem érzek iránta sok mindent és ez kölcsönös) szóval nekem csak ő kell. Bármikor lett volna alkalmam más nőkkel szórakozni amikor egyikünk se volt házas de csak is miatta nem tettem. Én elfogadom a gyerekekkel is. Ismernek, szeretnek bár nem találkozunk sokszor. Én nagyon akarom. Mit tegyek?

34/ F


2013. aug. 31. 14:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
11%

20


Nem pszichológiai eset, hanem a te fajta embereknek köszönhető érdekből befolyásnak köszönhető a "bátorsága".

2013. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Figyelj, az érzelmeket nem lehet irányítani. Lehetsz te akármilyen tökéletes, nyálas, vagy macsó. Ha nem szeret téged, akkor mindegyik idegesíteni fogja. És ezt el kell fogadni. Nem tartozik neked semmivel, neki nem kötelessége veled lennie, tehát nem ő tehet arról ha te csak rá vársz. A másik meg, ami akkor is érvényes ha szeret téged és akkor is ha nem, hogy lehet annyi eszed, hogy rázúdítod ezt mind amikor épp most vált el? Szomorú, gyászolja a házasságát, teljesen érthető, hogy most nem akar erről hallani. Hogy lehet, hogy ennyi érzés, tisztelet nincs benned?
2013. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
48%
22 Legalább ne hazudozz össze-vissza.
2013. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hülye vagyok, beteges és pszichológiai eset de azt biztosra tudom, hogy nem volt boldog a férjével, ezt ő mondta meg látni is lehetett. Az elején még boldog volt, aztán már nem. Nem egyszer hívott fel sírva vagy idegesen, hogy elege van a férjéből és válás után 1-2 héttel mondta, hogy bánja hogy nem tette meg hamarabb. Mellettem nem lenne ilyen problémája neki se és a gyerekeknek se. Egyszer 4 napig náluk voltam és az akkor 2 éves lánya engem hívott apának. Ennyire jó férje volt. Nem is értem...

Sokszor elmondtam már neki azt amit érzek de egyszer se küldött el de nem is mondott rá semmit, legtöbbször csak hallgatott. Néha azt gondolom, hogy reménytelen, máskor azt hogy van esélyem. Talán megpróbálok lemondani róla. Az a legjobb az egészben, hogy egyáltalán nem bánom, hogy ennyi éven át figyeltem és próbálkoztam.

2013. aug. 31. 18:31
 25/31 anonim ***** válasza:

Akkor menj át tinédzserbe és ha már elmúlt a válás miatti szomorkodása, hajts rá. De nem megbeszéléssel, mint a normális kapcsolatoknál. Hanem testileg lépj. Hátha akkor rájön, hogy te is férfi vagy. (bár én írtam, hogy a volt barátnőm is ilyet csinált, de hátha ez a nő nem velejéig romlott).


Próbálj lépni! Ha visszautasít, mi bajod lesz?

2013. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
65%
De azt fogd már kérdező, hogy rohadtul nem a te dolgod, hogy szereti-e a férjét vagy sem. Semmi közöd hozzá. Ez a nő nem akar téged. Írtam már neked: ha valaha is akart volna, már adott volna jeleket. Éreznéd, hogy ő is odavan érted. Egyszerűen arról van szó, hogy olyan szinten leszar már elnézést, hogy még annyira se méltat, hogy reagáljon a közeledésedre, mert őt ez az egész egyáltalán nem foglalkoztatja. Szedd össze magad és iktasd ki azt a nőt az életedből. Nem szeret téged, nem érdekled, tehát semmiféle felelősséggel nem tartozol iránta azt illetően boldog-e vagy sem.
2013. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Menj el hozzá, támadd le, aztán majd kénytelen lesz valamit reagálni.

Ez tipikusan az, amikor jó vagy barátnak és nem akar elveszíteni, nem akar megbántani, de többre nem kellesz. Ezért játszadozik veled... Ha távolabb kerülsz, akkor olyan jeleket küld, hogy kellesz neki, aztán amikor közelebb mész lazítja a kapcsolatot, ellökdös magától, hogy oké, de azért nem ennyire. Csinálhatod ezt még 16 évig, de kétlem, hogy van értelme. Már rég azt kellett volna mondanod, hogy tovább lépsz, megszakítani minden kapcsolatot és esélyt adni magadnak arra, hogy megtaláld a boldogságot.

2013. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
ne haragudj, de ha annyira akarod ezt a nőt, miért vettél el 2 éve egy másikat, akit nem is szeretsz? ..... bocsáss meg de ez nagyon nem érthető nekem..
2013. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Mivel 2 éve elvettél egy másik nőt, az, aki után 16 éve futsz, egy percig sem fog téged komolyan venni, nem fogja elhinni, hogy te őt akarod!

Ja, és egy kérdés..őt is meghívtad az esküvődre? :D

2013. szept. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok lemondani róla még akkor s ha tönkretesz. Amíg ő magától nem küld el a francba addig nem. Azért vettem el a másik nőt mert reménykedtem benne, hogy vele boldog lehetek csak tévedtem. Eleinte tényleg azt hittem. Ő meg persze igent mondott csak az idő múlásával valahogy eltaszítottam magamtól, szerintem van már valakije de nem érdekel. Rájöttem hogy csak mellette lehetek boldog. De ő mindenről tud mert mindent elmondok neki. Ott volt az esküvőmön.
2013. szept. 19. 07:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!