Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éve várok egy nőre. Szerint...

16 éve várok egy nőre. Szerintetek mit legyen?

Figyelt kérdés

16 éves korom óta ismerem de csak 18 évesen kezdtünk el barátkozni és elég jóba lettünk. Össze is jöttünk, 1,5 évig voltunk együtt és egy hülyeség miatt szakított, próbáltunk barátok maradni de én mindig többet akartam, néha ki is mondtam ezt. Mindig számíthat(ott) rám. Végig néztem ahogy férjhez ment, gyereke született, még egy gyereke született aztán nem olyan régen elváltak 7 év házasság után. Nem örülök neki mert nagyon szomorú és most lehet, hogy bunkón hangzik de kicsit megkönnyebbültem. Elmondtam neki, hogy én még mindig őrülten szeretem meg beszéltem neki az érzéseimről de nem reagált, hiába kértem. Igazából nem is kell, hogy megszólaljon mert már a mozdulataiból tudom, hogy mit gondol. Érzem, hogy még mindig szereti a volt férjét de mégis közel enged magához utána meg ellök. Nem tudom hogy az enyém lehet-e még valamikor de nem tudok lemondani róla. Nekem is volt egy feleségem akivel lett egy közös gyerekünk de elváltunk, 2 éve újra házasodtam feleslegesen (nem érzek iránta sok mindent és ez kölcsönös) szóval nekem csak ő kell. Bármikor lett volna alkalmam más nőkkel szórakozni amikor egyikünk se volt házas de csak is miatta nem tettem. Én elfogadom a gyerekekkel is. Ismernek, szeretnek bár nem találkozunk sokszor. Én nagyon akarom. Mit tegyek?

34/ F


2013. aug. 31. 14:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért játszik veled, mert érzi, hogy szereted, kell neked, ha már nem mutatnál semmit sem, hidd el akkor elgondolkodna. Igy tudja, hogy mindig számithat rád!

Ne keresd, hadd keressen õ, ha akar valamit tõled!

2013. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Van benne valami. De mi van ha nem keresne?
2013. aug. 31. 14:40
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

És az megfordult már a fejedben, hogy addig biztosan nem kellesz neki, míg ott lihegsz a nyakában és futsz utána? Lehet, épp azért nem kellesz, mert mindig kéznél vagy.

Ez is egy lehetőség.

De őszintén, azt gondolom, te a fiatalkori álomképedbe vagy szerelmes, mert azóta változhatott is (törvényszerű), másrészt meg annyira el vagy foglalva azzal a gondolattal, hogy őrülten szereted, hogy nem igazán látod, milyen is valójában. Az is egy lehetőség, hogy ha tiéd lenne, óriásit csalódnál benne.

Az ember mindig arra vágyik, amit nem kaphat meg, de egy idő után belefásul, és már nem is kell. Csodálom, hogy nálad ez az állapot még nem állt be 16 év után sem, talán, mert mindig "közel enged magához utána meg ellök", te meg nem nagyon adsz esélyt magadnak arra, hogy elfelejtsd, mert mindig mész, ellök, és mész.

Engem is elszórakoztatna, ha lenne egy pasi, aki halálosan szerelmes belém, és folyton ugrana, kéznél lenne, ha épp panaszkodni akarok, vagy unatkozom. Aztán ha kiszórakoztam magam, mehet a fenébe, majd előveszem legközelebb, ha olyanom van...

Próbáld meg kicsit kívülálló szemmel nézni magad és ezt az egész kapcsolatot, elpazarlod magad. Csak egy életed van, nem fogod bánni 90 évesen, hogy az egész életed róla szólt, és semmit nem kaptál viszonzásul?

2013. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%

Egy régen volt barátnőm ugyanezt csinálja egy sráccal. Ez a lány mindig azt mondja, hogy tudja, hogy ő az igazi, és higgye el, elfog jönni az ő idejük. Vele már csalta meg pár barátját is, e-mailben személyesen is folyton tartja benne a lelket. De a lány mégis mindig mással jön össze. Miért? Mert jó neki talonban tartani valaki, ha egyedül maradna, élvezi, hogy rajonganak érte. Emellett a lány olyan kedvesnek mutatja magát, egy kis tündérnek látszik, 4 évig legjobb barátnőmnek gondoltam :) De aki nem kell neki, ejti. Addig amíg megkap valamit, (esetemben egy padtársat a gimnáziumban) addig barát, aztán már fel se veszi a telefont. Ennek már pár éve amúgy.


Na már most. Te is mindig ott vagy neki talonban, egyedül úgyse maradna, mert te ugrasz. Rajongsz érte, ami hízeleg neki, de ha eddig nem kellettél neki, akkor ezután se fogsz.


(A srác aki folyamatosan futott ex-barátnőm után kórházba került az idegeivel... most már utálja, mindenkinek elmondja mindennek, de ha füttyent a csaj, már pitizik.)


Te légy férfi, felejtsd el, ha nem méltat figyelemre, te pedig nem tudsz CSAK barát lenni.

2013. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
58%
Pénz!!! Az megold mindent,először légy milliomos valahogy(ha még nem vagy)utána tied a csaj mindenestül együtt. Ezt a ziccert nem fogja kihagyni:)
2013. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%

16 év alatt egyetlen egyszer nem jutottál addi, hogy egyenesen és őszintén elmond neki, hogy te mit és hogy érzel, és hogy tudsz-e neki segíteni, bocsánatot kérni amiért kell?csak itt egy kérdést nyitni?


Csak gratulálni tudok a bátor merészségedhez.

2013. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez beteges. Ez a nő nem akar tőled semmit, max. ha kell neki egy váll, amin kisírhatja magát nehéz élethelyzetekben , arra jó vagy. 2 férfitípus létezik: akivel jó együtt hülyülni, bulizni, sírni a vállán, megtárgyalni az aktuális szerelmi ügyünket és van az, akire FÉRFIKÉNT nézünk. Ha akarunk egy férfit, azt mi is megpróbáljuk megszerezni. Ez a nő NEM akar téged ÚGY, a saját érdekedben időszerű lenne már ezt felfogni és elfogadni 16 év után... Ne haragudj, amiért én nem hitegettelek azzal a fejedet simogatva, hogy majd úgyis összejöttök.
2013. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
32%

*Érzem, hogy még mindig szereti a volt férjét


Ehhez a nagy "érzéshez" meg csakn külön gratulálni tudok. Főleg hogy fogalmad nincs, hogy a másik ember mit és hogy érez, csak te hiszed.

2013. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
43%

Ahhoz is különösen gratulálni tudok, hogy itt más emberek ostoba véleményét egyáltalán meghallgatod.Akiknek lila gőzük nincs a valós story-ról, akik benne sem voltak ilyenben, akik ostoba módón csak pár mondatra reagálnk igy és veszik a bátorságot, hogy egy ismeretlen emberrel kapcsolatban ilyen kommenteket nyomjanak.


Hát kisöreg, aki "ekkora" ész mint te, az meg is érdemli, hogy olyan vakvágányra jusson mint ahogy amerre te mész.

2013. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
36%
Úgy gondolom,pszichológiai eset vagy.Tizenhat évig kergetni egy beteljesületlen álmot cseppet sem vall egészséges lélekre.
2013. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!