Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért mentem hozzá, mert...

Azért mentem hozzá, mert rendes? Hogy esne?

Figyelt kérdés

Véletlenül hallottam a feleségemet beszélgetni egy ismerősünkkel, aki megjegyezte, hogy milyen rendes, vagy jószívű vagyok (nem tudom pontosan melyiket használta), mert egy idegennek segítettem éppen, mire a nejem válaszolta, hogy ezért mentem hozzá.

Pár éve volt már ez, szívenütött, eléggé elszomoritott, és azóta sem tudom, hogy mit szóljak ehhez.

Éerdekelne, hogy mások hogy látják ezt, vagy mit szolnának hozzá?

40F


2013. aug. 30. 22:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

De hiszen nem tudom, mi a problémád ezzel? Én is éppen ezért szeretem a páromat, és ezért fogok hozzá menni!


Jobb lenne, ha azt mondta volna, hogy "Azért mentem hozzá, mert olyan bunkó lusta disznó, de jól néz ki, meg bele zúgtam"


Hát nekem inkább az utóbbi esne jól.


Az előbbi mondat pedig éppen arra világít rá, hogy maradandó értékeidért szeret téged igazán. Nem értem, mi a problémád?

2013. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az utóbbi nem esne jól.... :)
2013. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a büszkeség kifejezése.

Én sem érzek ebben semmi negatív töltést!

2013. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez dicséret volt! :) Manapság olyan sok az egymáson átgázoló, csak magát néző, nem törődöm ember. Biztos arra gondolt, hogy többek között a jó lelkedett szerette meg benned!
2013. aug. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Basszus! Tök szép dolog, hogy dicsekszik veled. Nyilván egy csomó minden mást is figyelembe véve ment hozzád, csak abban a helyzetben ezt az erényedet tudta kiemelni. Ennek inkább örülni kellene. Én is mondtam már ilyent a férjemre. No persze meg szeretem, szép, okos, jóképű, jó az ágyban, jól keres... de ezekkel mind nem kérkedik az ember :)
2013. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, hát erre büszkének kellene lenned!!!

Én is mindig dicsekszek a párommal, pont hasonlók miatt: önzetlen, jó szívű, hajléktalant még sosem küldött el üres kézzel stb. Most jobb lenne, ha a pénzed vagy a kigyúrt izmaid miatt lenne rád büszke?

A gondoskodó természet olyan, amitől egy átlag nő azonnal elalél örömében ;)

25/N

2013. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokszor viccelődünk ilyen jellegűen a párommal (ugyan még nem házasodtunk össze). De ha pl. párom udvarias és segítőkész másokkal, és ők ezt hangosan megjegyzik, néha azt reagálom rá, hogy "tudom, ezért tartom". De tudja, hogy ez csak vicc.
2013. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeret
2013. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Én a helyedben elmosolyodnék és büszke lennék magamra.

Mert sikeresen találtál egy asszonyt aki önmagadért szeret.

És nem is fél ezt másoknak elmondani.

2013. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell rögtön rosszra gondolni,nem hiszem,hogy a fenti mondatnak negatív töltése volna.
2013. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!