Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy igazán rendes sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazán rendes sráccal lett volna ma randim, de nem mentem el.. Elássam magam, vagy töltsek vért a pucámba?

Figyelt kérdés
Egy igazán rendes sráccal lett volna ma randim, de nem mentem el, és lehetőségem sem volt üzenni (munka), viszont ez nem először fordult elő nála hogy nem mentem el (akkor meg éppen bepánikoltam és hülye kifogásokkal jöttem elő) nagyon csúnya tudom.
2009. febr. 4. 02:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha már megtisztelt azzal a srác, hogy az idejét veled tölti, akkor a MINIMUM az lett volna, hogy tájékoztatod. Ez így iszonyatosan gyomorforgatóan gusztustalan amit műveltél, nem gondolod? Ha valaki engem így egy szó nélkül felültetne, az teljesen biztos, hogy az életben soha többet egy büdös szót nem beszélnék vele. A kérdésedre válaszolva: ha nem is elásni, de szégyelld magad és imádkozz, hogy a srác nálam megértőbb legyen...
2009. febr. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Amint lehet beszélj vele és próbáld meg rábeszélni hogy adjon még egy esélyt neked.
2009. febr. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem is gondoltál, hogy ezt neki pont így elmeséld? Szerintem az őszinteség egy alapvető dolog és ha tényleg olyan rendes és megértő, akkor érteni fogja miről van szó, elvégre ő is csak emberből van :)
2009. febr. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen ha elhivott de te ugy gondoltad hogy mégsem mész akkor még idejében és nem az utolsó percben szólhattál volna neki.Sok lány rohangál az utcán,nem fog rád várni.Szerintem leírtad magad elötte!AZért kérj bocsánatot de ne várd hogy a jövötök közös legyen.
2009. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is a legjobb orvosság erre, ha már megtörtént, hogy ezt ugyanígy elmondod Neki, ahogy itt leírtad. Ez esetben megértő lesz, és meg fog bocsátani. Az őszinteség mindig a legjobb!

Hajrá:)

2009. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem gyujts erot es kerjel tole bocsanatot minel hamarabb ez a minimum es hagyd az egeszet a fenebe.

Ha tenyleg tetszene a pasi akkor nem talaltal volna ki kifogasokat es talalkoztal volna vele. Szerintem mar elore tudtad, hogy nem fogsz elmenni a talalkozora(?)

Legkozelebb legyel kicsit okosabb es akkor nem kerulsz ilyen onmarcangolo helyzetbe :) Sok sikert a kovetkezo randihoz:)

2009. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ez elég gyáva és tisztességtelen húzás volt a részedről. így nem szabad senkivel sem bánni, mert ezt még egyszer te is visszakaphatod mástól, erre nem gondolsz? most mitől paráztál be? velem is előfordult már, hogy megbeszéltük a randit a sráccal, annyira mégsem jött be, de igenis elmentem a randira hülye kifogások helyett, beszélgettünk egy pár órát, aztán mki hazament. többet meg nem kerestem. ha ő keresett, akkor finoman tudtára adtam, hogy mégsem pálya nekem ez..

de így.. hát sztem a srác, ha normális, le se fog sz@ni téged a későbiekben.

2009. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon örült hogy felhívtam:P Mert vannak még kitartó srácok ugyebár, és én úgy nézki ezt igénylem. Elmondtam neki őszintén mindent persze, így volt tisztességesebb, de nem megesnek az ilyenek szerintem. Ha nem randi ügyében éppen, biztos más helyzetekben is előfordult már minden emberrel hogy leblokkol és legyökerezik. Ennyi. Köszönöm a válaszokat
2009. febr. 4. 14:47
 9/9 A kérdező kommentje:
-nem
2009. febr. 4. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!