Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig lehet engedni a gyerekeket mesztelenűl játcani az udvaron?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 15:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem lenne túl szerencsés, ha egy óvodást kislányt nőgyógyásszal kéne sokkolni szerintem... Egy bugyitól vajon mi baja lehetne bárkinek?
2013. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Soha, nagy a fertőzésveszély, pláne ha kislány! Egy könnyű kis ruhácskát elbír!
2013. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
41%
Fertözésveszélyt emlegetök! Pontositanátok, hogy milyen fertözésre is gondoltok? Hacsak nem dugdos a testnyilásaiba kutyasz-rt, mennyivel nagyobb veszélynek van kitéve és milyennek????
2013. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

ha leül a földre pucér puncival, akkor is elkaphat bármit, pláne hogy a kicsiken még szőr sincs, ami védené.


nem is tudok rá jó szót, de engem taszít ha egy kisgyerek meztelenül van. akár strandon, akár játszótéren. egy kisbugyit bármelyik gyerek kibír.

2013. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%
De macskakakiba bármikor beleülhet, akkor is ha valakinek nincs is macskája, és a bacik megtalálják a bevezető utat, nem kell őket félteni...
2013. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem kis gyerekekre gondoltam. Pontosítok: 8-12-körüliekre.
2013. aug. 25. 19:54
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Na azok meg aztán főleg ne pucérkodjanak szerintem...

Egy 12 éves kislány manapság már nem ritkán menstruál is. Na neeee, ez még viccnek is rossz. De kisfiúnál is.

2013. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%

8-12 évesen már egyre többen kiskamaszok inkább,mintsem kisgyerekek..

Már az én időmben is rengeteg lány volt,aki menstruált is 10-12 évesen. Nem kell pucérkodni sehol . Izléstelen ,nem higiénikus ,és értelmetlen is.

2013. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
8-12 év év már pont az a korszak, amikor a gyerek lassan elkezdi felfogni a súlyát, hogy a fiúk és lányok között mi a különbség. Elkezdenek serdülni, és akkor nem hogy mások előtt szégyellősek, hanem még maguk előtt is furcsa, hogy megnőtt a cici, és szőrösödik alul. Nekem szerintem pont, hogy ez volt s legszemérmesebb korszakom, előtte nem érdekelt senkit, ha meztelenkedek, mert gyerek voltam, most meg már felnőtt nő vagyok, és nem szégyellem (persze direktben nem mutogatom magam).
2013. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
És ha az egész család naturista?
2013. aug. 26. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!