Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válásszerű komplexus szülő és...

Válásszerű komplexus szülő és gyerek között?

Figyelt kérdés

Anyám miután elvált apámtól, (apa jól elbarikádozta magát és minden kapcsolatot megszakított vele, később velem is) engem kezdett el támadni. 2 éve folynak a dolgai, folyamatosan rendőrt hív rám, stb, tetemes összegű tartozásai vannak és valahányszor megpróbál megverni vagy valami, lefogom, ilyenkor rendőrt hív, és a fogásnyomokra hivatkozva mondja a rendőröknek, hogy megvertem. Jó ideje, fokozatosan ment ez a huzavona, olyan szinten, hogy észre se vettem mibe kerültem bele. Pont ma túrtunk ki a barátnőmmel a szekrényéből vagy 20 oldalnyi ügyiratot amivel hamisan, de mivel az összesen pecsét meg minden van, bizonyítani tudja a saját hazugságát.


Jelenleg ott tartok, hogy büncselekményekkel gyanúsítanak amit ellene követtem el. Nincs munkám, és lelkileg annyira kikészített ez az egész, hogy szinte mint a mágnes visszahúz ebbe a beteg otthonomba, semmi más nem kell csak az ágyam.


Most ott tartunk, hogy eladta az értékeimet, (biciklik) a barátnőmét is, a barátnőmnek többször nekiment, stb, és a rendőrökkel és a hamis ügyiratottak védi magát, de ami a legjobb, hogy a rendőrség és a bíróság szarik bele, és kisujjból lefolytatnak eljárásokat minden vélt hazugság alapján amikbe belekezd, én már rá se látok erre az egészre, ráadásul egyértelmű, hogy anyám elmebeteg.


Nem tudom mit kezdjek vele, az a baj, hogy annyi szál köt az otthonomhoz, hogy nehéz innen elköltözni, ráadásul úgy meg főleg, hogy max albérletbe mehetek, amit vagy évekig fizetek, vagy idővel tovább kell állni.


2013. aug. 22. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ti betegek vagytok...Apád alapból,téged meg azzá tett...
2013. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bann Shift Dell válasza:
titkos kamera, lehalgató készülékkel rá kell szedned és akkor intézetbel lehetne rakni.
2013. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fura egy család a tiétek, hallod -e?! 2-3száz ezres UPC, közös költség tartozás, hamis ügyiratok, egymást jelentgetitek fel anyáddal, Te naponta kiírod ugyanazt a kérdést többször, csak máshogy megfogalmazva... Tutifix, hogy nem vagytok százasok, de egyikőtök sem.
2013. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1, az apja miért is? Mert időben lelécelt az elmebeteg anyjától???

Kérdező, az nyilván nem müxik, hogy Te folyamatosan kíméled, miközben ő gátlástalanul rendőrt hív meg feljelent, és te kényszerülsz örökösen védekező pozicióba... legközelebb, ha felemeli a kezét rád, vagy pláne a barátnődre, vagy eladja a ti cuccaitokat, TE hívj rendőrt, TE jelentsd fel, vedd át a kezdeményezést, állítsd le a saját eszközeivel...

(most nem azért, neked véletlenül sem javaslom, de anyám EGYSZER emelhetné a kezét a páromra... másodszorra a rendőr már csak körberajzolni kellene...)

2013. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs félreolvastam,az anya a beteg,nem az apja.:)
2013. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!