Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg semmit nem érek, ha...

Tényleg semmit nem érek, ha nem szülök gyereket?

Figyelt kérdés

A minap anyáméknál jártam, és véletlenül fültanúja voltam a beszélgetésüknek. Idén töltöttem be a 30-at.

Anyám ezt mondta apámnak " ennek úgy sem lesz gyereke, minek segítsek neki bármiben is, én ennek nem adok semmit".

Az egészet nem tudom hova tenni...én soha nem kértem tőle semmit, egy petákot sem, sőt mindig én mondtam nekik, hogy miért nem mennek el nyaralni a félretett pénzükből, élvezzék egy kicsit az életet. De anyám egy basavanyodott, megkeseredett, irigy ember.

Nem tudják, hogy véletlenül hallottam a beszélgetésüket..így nem mondtam nekik semmit, de bánt, hogy ezt mondta.


2013. aug. 22. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

Sz.rni ra! Roviden ennyi:-)

Hosszabban:

Anya az ilyen??Nem ismerem de a leirtak alapjan ugy erzem hogy buta.Felre ne ertsd,nem bantani szeretnem az edesanyadat de basszus....a gyereke vagy ha szulsz ha nem!

Ki tudja mi lesz 1ev mulva...meg Te sem :-) Egy pillanat alatt elkeszul a baba...meg nem kestel le semmirol:-)

2013. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem késtél még le semmiről!! De anyád is megéri a pénzét, hogy így áll hozzád, ez döbbenet, hiszen a gyereke vagy!


Szerintem nem kell mindenkinek szülni, főleg annak, aki nem akar, a reprodukciós elmélet meg vicc, hiszen így is rengeteg ember él a Földön, túlnépesedtünk.


Majd ha lesz egy párod, akivel együtt akartok valamikor gyereket, akkor lesz gyerek, ha nem, akkor nem.

2013. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem keresném őket jó hosszú ideig... aztán majd ha kérdezi, hogy hát hová tűntél akkor megmondod neki.
2013. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A szüleid buták.


Sajnos ennyi,ami elmondható róluk.

Gondolom villogni akarnak az unokával,mert mást nem tudnak felmutatni.


Az ilyen embereket én nem tudnám elviselni a környezetemben.Független,önálló vagy?

Akkor nem is kell.

2014. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!