Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen csak én húznám fel...

Ezen csak én húznám fel magam? A családom a degenerált, vagy ez tényleg pofátlanság?

Figyelt kérdés

Volt pár napja egy kérdésem, amit itt most nem linkelek,szóval a mostani probléma, ami ahhoz kapcsolódik,de vázolom az egészet,hátha mások nem olvasták:

Barátnőm mindig jött a családommal nyaralni (legjobb barátnőm), és mindig hurcoltunk, voltak alkalmak amikor ha nem fért be, mentünk 2 kocsival. De ez meg volt a másik kérdésbe, azóta úgy volt, hogy nem hívjuk, ez így is volt,de mi sem mentünk azóta,így nem is lett volna hova, de most ehhez kapcsolódott az,hogy barátnőm bejelentette,hogy de ők mennek (jajj de jó), de hogy csak egy hely van a kocsiba, így sajnos nem férek be. Rákérdeztem,hogy akkor miért nem alszik itt,és másnap egésznap elleszünk, elhülyéskedünk,és akkor nem jön ki furán a dolog.

Erre ezeket a válaszokat kaptam idézve:

'más sem lóg állandóan a barátnője nyakába kell egy kis kikapcsolódás'

Érdekes, amikor mi mentünk, akkor nem volt baj,hogy a nyakamon lóg, ez csak az Ő esetében gáz.

'anyuval akarok menni miért nem mehetek?'

Ezek után, teljesen kiakadt, és ő megmagyarázta,szóval ő ezt jogosnak tartotta, szó szerint összebalhézott,hogy én hülye vagyok, hogy ezt nem fogom fel.

Megkérdeztem a családom erről, hogy szerintük ez így jogos? (mert a vita nem azon van,hogy nem mehetek, hanem ő kapta fel a vizet, amikor meg lett említve,hogy én szívesen mentem volna velük)

Jól a fejemhez vágta,hogy kibeszélem a családommal őt, szóval még ez is jogtalan, fogtam magam elköszöntem,és leléptem, mert komolyan mondom nem tudom hova tenni, most tényleg a családom a hülye, mert igazat adott abban,hogy oda-vissza kéne működnie? (a lényeg az megvolt a másik kérdésben is,csak most ez friss, és felhúztam magam rajt, azon a részen a legjobban, hogy hüledezve, hogy de hát ez tökre normális...)

Én vagyok teljesen hülye,hogy ezen felhúzom magam, és tényleg jogos,hogy csak velünk jön nyaralni/balatonra,mozizni, kirándulni, bárhova? Utána meg én vagyok leszólva, hogy ezen felhúzom magam. Mert olyan is elhangzott,hogy "de ezen most mit húzod fel magad?"...


2013. aug. 20. 23:19
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, jól tették:)
2013. aug. 25. 18:02
 22/22 anonim válasza:
Legjobb barátok voltak... Mondjuk azt meg kell hagyni, hogy a P elég furcsa...
2013. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!