Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy szakítottál...

Honnan tudod, hogy szakítottál valakivel végérvényesen?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban sokat veszekedtünk, ugyanazokon a kérdés körökön pörögtünk. Aztán valamelyik nap egy nagyon jót beszélgettünk, amíg ezekhez a kínos témákhoz nem értünk, na ott megint elszabadult a pokol.


Aztán elment...én meg előtte biztattam, de akkor már nem akartam volna, hogy így legyen, kétségbe esetem. És most nagyon nem jó...hiányzik...amikor jól megvagyunk akkor nagyon jó, kimagasló.


Szóval szerintetek? Mit kéne éreznem, ha ennek vége lenne?


2013. aug. 20. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt éreznéd!
2013. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Abban bízom, hogy a távolság, segít lehiggadni és átértékelni a dolgokat. Vagy tovább veszekszünk, vagy kell a távolság. Ennek még lehet vajon folytatása, szerintetek?
2013. aug. 20. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, amikortól eldöntöttem, hogy vége. Ez nem érzéstől függ. Ha ettől függene, az ember elnyújthatná bármeddig az ilyen se veled, se nélküled kapcsolatot. Ez már döntés kérdése. Amikor végleg eldöntöd, hogy nem teheted meg magaddal és nem teheted meg azokkal, akiket szeretsz, hogy egy ilyen kapcsolat felőröljön lelkileg (vagy akár egészségileg is, mert sajnos ilyen is van). Amikor eldöntöd, hogy EZ. NEM. JÓ. és nem engedsz magadnak visszautat. Na, kb. akkor kezdődik el a folyamat.
2013. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jézusom,hát csak tisztában vagyok azzal,amit csinálok!!
2013. aug. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el ,hogy van amikor nincs tisztába az ember azzal mit is csinál .Akkor úgy érzi,hogy igen ez a helyes döntés ,de utána jön az érzés ,hogy talán mégsem igy kellett volna . Aztán vagy helyre lehet hozni a dolgokat ... vagy nem :-/
2013. aug. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nagy vonalakban megosztanád velünk ,mik azok a kinos témák ? Nem egy az életcélotok ? Könnyebb lenne állást foglalni ... De egyébként téged sem értelek Összevesztetek ... nagyon ! Te arra biztattad,hogy menjen el ,holott nem azt akartad ? Ez mennyi ideje történt ? Azóta nem kerestétek egymást ?
2013. aug. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam hogy a távolság nem old meg semmit. Esetleg még jobban eltávolít, de közelebb nem hoz. Csak is a megbeszélés, és a közös akarat és munka hoz eredményt.
2013. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!