Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottál már emiatt a...

Szakítottál már emiatt a pároddal?

Figyelt kérdés
Volt olyan kapcsolatod, mikor azért szakítottál a pároddal, mert egy idő után egyre nyilvánvalóbbá vált, hogy azért van veled, hogy anyagilag kihasználjon? (És nem azért mert szeret). Leírnád a jeleket és a történetet? Mikor és miért döntöttél úgy, hogy elhagyod, mert csak kihasznál?
2013. júl. 4. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Volt egy ilyen kapcsolatom, bár nem tartott sokáig csupán 1-2 hónapig. Nem ez volt konkrétan a szakító ok, de ez is közrejátszott. Még 17-18 éves voltam, tanultam, otthon éltem a szülőkkel. Jogsim már volt, de saját autóm nem, se keresetem, szóval a szülők adták oda a kocsit, ha mentem valahova, és zsebpénzt is tőlük kaptam. (Tehetősebb család vagyunk, ezt azért írom le, mert a történet szempontjából fontos.) Összejöttem a sráccal, és azt vettem észre, hogy ha mentünk valahova, akár a városon belül pl. találkozni a haverokkal, akkor megkért, hogy menjek kocsival (mert viszonylag jó megjelenésű, drágább autóval jártam akkor, és utólag kiderült,hogy ezzel akart villogni a haverjai előtt, hogy én milyen autóval járok és hozom-viszem őt.) Előfordult, hogy el kellett mennie egy másik városba, ami busszal jóval olcsóbb lett volna és csupán 20 perc utazás, megkért, hogy ugyan, vigyem már el (a kocsi fogyasztása miatt drágább volt nekem így az út, mint neki (azaz a szüleimnek, mivel ők tankoltak)) Volt olyan, hogy elmentünk kajálni, ahova ő hívott el, hogy ebédeljünk együtt, majd a végén benyögte, hogy hát nincs nála pénz, fizetnék-e én...és még sok ilyen apróság előfordult. De szerencsére időben kapcsoltam, mert kiderült hogy nem illünk össze, ő egy link, munkakerülő alak volt aki a nagyszülein élősködött, holott már 25 éves volt. Próbált engem is kihasználni, hogy neki minél kevesebb pénzt kelljen költenie, szereznie, szinte mindent velem szeretett volna fizettetni, az utazását, vagy a hobbi autózgatást velem megvalósítani.

Örülök, hogy vége lett, és nem vakított el a rózsaszín köd.


23/N

2013. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Na akkor szerintem neked meg nincs gyereked! :)


Ott majd ateled az egeszet szorostul-borostul. A nonek is intelligensen kell viselkednie, amikor kiszolgaltatott helyzetbe kerul es a pasinak is kell egy jo nagy adag turelem meg, amig kicsik a gyerekek. Mi egyutt maradtunk, de sok kapcsolatot lattunk igy elveszni.

2013. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy jön ide a gyerek. Ha rendesen dolgoztál, akkor alig kapsz kevesebbet, mint a fizetésed. Sőt... Én fél évig többet kaptam, mintha dolgoznék, most Gyeden pedig csak pár ezerrel kapok kevesebbet. Gyesen meg hülye aki otthon marad. Szóval nem értem miért lenne valaki alárendelt, csak azért mert szül. Persze aki nem volt hajlandó dolgozni gyerekcsinálás előtt, az magára vessen.
2013. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak én vesztettem el a fonalat???? :(
2013. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csaladban akkor borul meg leginkabb ez az eltarto es eltartott szerep, amikor Anyuka otthon marad a gyerekkel. Nekem ez ugrott be egybol. Ha nem ide tartozik, akkor ne vegyetek figyelembe.
2013. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!