Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még, hogy jó legyek?

Mit tehetnék még, hogy jó legyek?

Figyelt kérdés

Ma este összevesztünk a párommal.

Otthon vagyok a 3 hónapos babánkkal. Mindent megteszek itthon, hogy jó legyen. Csillog-villog a lakás. A baba körül is minden rendben van. Süteményt is csináltam. Letöltöttem egy filmet, hogy este majd megnézzük, aztán romantikázunk egy kicsit. Az egész napi takarításomat egy kérdéssel kommentálta: "takarítottál a konyhában? látom." Pedig az egész lakás fullra villog. Olyan fáradt voltam este, hogy elaludtam a filmen. Erre felébreszt, hogy ő megy ki sörre. Pedig előtte azon filózott, hogy mennyire nincs kedve semmihez, mennyire fáradt. Haza jött, akkor meg lelkesen meséli, hogy volt a kocsmában egy csaj, és azt mesélte, hogy szellem van a lakásukban. Ja, mondom aha. Aztán, hogy majd ő segít nekünk eladni az egyik ingatlanunkat, mert a barátnője... bla bla bla. Hát, nem így képzeltem az estét. Szóvá is tettem neki, hogy a lelkem kiteszem, mégsem kapok egy szép szót, még a sütit se dicsérte meg, pedig nagyon jó lett. A 2 családos anya meg kinn a kocsmában, aki este fél 10-kor kinn vedel meg ilyen érdekes. Elegem van! Most én vagyok a hülye. Nem bírom már tovább. :(((


2013. aug. 19. 01:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
miért akarsz neki görcsösen megfelelni?
2013. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az ilyen embernek süssön a nagykállói tenyészcsődőr édesanyja, legközelebb egy tál fossal várd.


Semmit, egyáltalán nem kell tenned semmit. Pont annyira figyelj rá mint te rád. Tudod egy nő mindig akkor izgalmas ha lehet futni utána, nem pedig akkor amikor megalázkodik. Legyél kicsit szemét és ne keresd a kegyeit, majd meglátod hogy fordul a kocka.


Kicsit csicskáztasd meg és morogjál akkor összekapja magát.

2013. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A férjed, mint látszik, szereti a társaságot, emberek közé szeretne menni kikapcsolódni, az tölti fel, ha van valamilyen élménye. Ok, biztos értékeli, hogy szép tiszta, rendes az otthona, finom ételt kap, de nem ettől lesz boldog, hanem attól, ha élményeket szerezhet be. Neked azt kell végiggondolni, hogy ebben is tudsz-e majd társa lenni, mert ha nem, ez folyton konfliktust fog okozni és hiába lesz rend, hiába leszel csinos, ápolt, ha még Te magad is azt állítod magadról, unalmas, savanyú vagy, eseménytelen az életed.
2013. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem volt szép dolog, amit a férjed csinált, de alapvetően benned van a hiba. Miért nem mozdultok ki ketten? Csináltok egyáltalán közös programokat? Mert így nem lehet élni, hogy minden nap csak otthon ülsz és a gyerekkel vagy. Teljesen természetes, hogy a férjednek igénye van arra, hogy elmenjen ide-oda, az lenne a jó, ha neked is lenne, és el tudnátok menni együtt színházba/moziba/vacsorázni/ akárcsak sétálni. Én még azt is tanácsolnám, hogy különösen ha szabadieje van neki is (hétvégente) vond be a ház körüli tennivalókba, takarításba, mosogatásba akármibe, így jobban megtanulja megbecsülni azt a munkát is, amit te otthon végzel.
2013. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezt drágám úgy hívják hogy szülés utáni depresszió, de mániákus depressziónak is elmegy. Az én férjem a legcsábosabb, minden nő őt akarja, amúgyis mindig rendet rakok mindig főzök, mindig csinos vagyok mégsem dicsér meg olyan dolgok miatt amik teljesen elvárhatóak sőt alap dolgok. Állandó megerősítésre szorulsz.


Barátnők vagy orvos ez a két lehetőség adott!

2013. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

" Miért nem mozdultok ki ketten? "


talán mert otthon ül egy 3 hónapos gyerekkel?


világ barma

2013. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

" mindig főzök... ", "mégsem dicsér meg olyan dolgok miatt amik teljesen elvárhatóak sőt alap dolgok"


Neked miért alap, hogy te vagy a házvezetőnő?

2013. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem drágám, ezt ugy hívják hogy :Ebéd. Nem értem miért kellene külön minden egyes nap megdicsérgetni hogy jajj de ügyes vay, jaj de szép, jaj de jó, jaj de finom :) ha tudni akarom akkor megkérdezem hogy finom?, és a válasz igen az. Tudom hogy az. Aki állandóan megerősítésre szorul annak nagy gondja van....

Bár lehet hogy ha nekiállok hisztizni hogy márpedig mindig dicsérgessen, az sokkal jobb megoldás. Egy önbizalomhiányos egyéniségnek legalábbis biztosan.

2013. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja egyébként ha nem tűnt volna fel ezek a kérdező gondolatai tömören összefoglalva. Igen én is főzök sőt minden nap úgy nézek ki minz egy topmodell, sőt rend van a lakásban is, mégsem várom el hogy a párom minden második szava a köszöngetés vagy bókolás legyen. Tudom hogy tudom amit tudok, nem szorulok rá hogy egyfolytában megerősítgessenek, ha pedig valaki nem mond magától valamit azt megkérdezem. Mert meg merem kérdezni. Mert van önbizalmam. Érdekes ugye?
2013. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!