Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még, hogy jó legyek?

Mit tehetnék még, hogy jó legyek?

Figyelt kérdés

Ma este összevesztünk a párommal.

Otthon vagyok a 3 hónapos babánkkal. Mindent megteszek itthon, hogy jó legyen. Csillog-villog a lakás. A baba körül is minden rendben van. Süteményt is csináltam. Letöltöttem egy filmet, hogy este majd megnézzük, aztán romantikázunk egy kicsit. Az egész napi takarításomat egy kérdéssel kommentálta: "takarítottál a konyhában? látom." Pedig az egész lakás fullra villog. Olyan fáradt voltam este, hogy elaludtam a filmen. Erre felébreszt, hogy ő megy ki sörre. Pedig előtte azon filózott, hogy mennyire nincs kedve semmihez, mennyire fáradt. Haza jött, akkor meg lelkesen meséli, hogy volt a kocsmában egy csaj, és azt mesélte, hogy szellem van a lakásukban. Ja, mondom aha. Aztán, hogy majd ő segít nekünk eladni az egyik ingatlanunkat, mert a barátnője... bla bla bla. Hát, nem így képzeltem az estét. Szóvá is tettem neki, hogy a lelkem kiteszem, mégsem kapok egy szép szót, még a sütit se dicsérte meg, pedig nagyon jó lett. A 2 családos anya meg kinn a kocsmában, aki este fél 10-kor kinn vedel meg ilyen érdekes. Elegem van! Most én vagyok a hülye. Nem bírom már tovább. :(((


2013. aug. 19. 01:47
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ne írjátok, hogy csinosítsam magam, mert körmöshöz, fodrászhoz is járok, figyelek magamra. Nem vagyok kövér sem. Tormázok, sportolok. Csak már annyira elvette az életkedvem, hogy nincs kedvem kimenni még a babával sem sétálni emberek közé. Ember-und0rom lett. Ezért nekem nincsenek frappáns idi...ta történeteim. Alkoholt se iszok... talán kéne... meg ri...ckodnom kéne, aztán csak jó nő lennék én is.
2013. aug. 19. 01:51
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj görcsösen megfelelni,főleg akkor,ha vak a férjed.Nem értem,hogy te is hogy lehettél ilyen vak,hogy neki szültél..vagy netán ő is olyan volt,hogy ígérgetett fűt-fát,és bedőltél neki?
2013. aug. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak azóta ilyen, mióta itthon vagyok. Előtte rajongott értem, imádott. Most meg sokszor úgy érzem, mintha unalmas lennék. Pedig igyekszem. Azt mondja, hogy fáradt... arra nem fáradt, hogy alkesz nővel kinn csacsogjon a kocsmában? Nem is ezzel a baj, mert menjen ki, igyon meg két sört, beszélgessen emberekkel, de ha haza jön, ne kelljen már hallgatnom, hogy milyen jó fej az a csaj, mikor enem meg jó hogy arrébb nem lök. Minden házasság ilyen? Vagy mit csinálok rosszul? Már nincs is kedvem semmihez. Mert semmi se jó. Folyton morog mindenért. Mondtam neki, hogy a héten elköltözök, nem szólt semmit. Megkérdeztem, hogy "neked mindegy?" Azt mondta, hogy butaságra nem válaszol. Majd mondtam méregből, hogy na, most már kereshetsz magadnak mást, aki érdekes. Erre azt válaszolta, hogy "jó, keresek".. és nyugodtan fekszik tovább. Teljesen leamortizálta az önbizalmamat azzal, hogy mindig olyanokkal jön haza, hogy ez a csaj, az a csaj, ez mit mondott, az mit csinált... Már nem bírom tovább, hogy engem meg nem becsül meg. Neki természetes, hogy kinyalom még a fenekét is.
2013. aug. 19. 02:10
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd el egy férfitól,hogy észrevegye a tiszta lakást vagy a frizurádat mert az ő számukra ez jelentéktelen dolog és azt is hozzátenném ha mindig tisztaság és rend van akkor mások számára természetes!Nagyon érzékeny vagy! Ha a párod figyelmetlen akkor követeld meg a figyelmet tőle de ne erőszakosan hanem játékosan.PL:az első süti finom a második még finomabb és lehet ragozni a többit ahogy elfogy...Haza lehetne-e vinni a sört és a párod nem a kocsmában inná meg ( vagy korlátozni a kocsmai ivászatot egy sörre)hanem otthon amikor vége az étkezésnek a remélt filmnézéssel v focimeccsel egybekötve...Nyugodtan elmondhatod neki jól esne egy-egy szál virág amikor csiri-biri a lakás valamint másnap is szívesen elfogadod annak reményében,hogy finomnak találta a főztödet és a süteményedet. Ha nem mondod el neki mire vágysz akkor honnan fogja tudni? Üzletet semmiképpen nem kötünk kétes személyekkel és alkoholistákat végképp nem vonunk be semmilyen nagyobb üzletbe! Egyfolytában hozzátok járna pénzt kéregetni amikor nem tud inni!!! Nem értem miért is hasonlítgatnád magad ahhoz aki még este 10-kor iszik a gyerek fürdetések és azok vacsoráztatása helyett? Az "elegem van" helyett nem lehetne egy jó könyvet,kézimunkát a kezedbe venned,esetleg szundítani a babáddal,uram bocsá egyedül megnézni a filmet a kevéske szabadidődben? Szerintem kevesebbet bosszankodnál más miatt,mert nem lenne rá időd?!
2013. aug. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hányszor kell még leírni azt, hogy egy pasi sem azért lesz szerelmes, mert háztartási alkalmazott vagy!!!!!!


Vannak nők, akik mindenáron férjet, társat akarnak, és az erre totál alkalmatlanakkal is összeállnak, csakhogy "családjuk" legyen.


NE akarj JÓ lenni, akarjon Ő jó lenni hozzád.


Nálam már repült volna az Úr, illetve ez nem igaz, mert össze sem jöttünk volna.

2013. aug. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Tudom, hogy le leszek pontozva, de én nagyon ugranék rá, ha a párom kocsmába menne, amikor én otthon várom a pici babánkkal.Ha még mellé kiderülne, hogy ilyen értelmes beszélgetésekbe kezd, hogy hol milyen szellem van, elgondolkodnék, hogy ott jobban érzi magát, mint velem?
2013. aug. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

na jó, hogy nem ment fel még a lakására is szellemet vadászni...

Igen, ez a baj némely pasival, ez a nemtörődömség. Milyen dolog az, hogy így válaszol, jó, majd keres mást...stb..neki mindegy? Az a baj, hogy nem veszik komolyan, amikor azt mondja valaki, hogy elköltözik, mert nem bírja tovább. Az én férjem is ebbe a hibába esett, nem hitte volna, hogy 2 gyerekkel lépni merek...mindig azt hitte, hogy ugyan már, hova mennél gyerekkel albérletbe? aztán rájött....most már bánja, hogy nem figyelt oda.

Te ne akarj még jobb lenni, nem vagy cseléd. A felesége vagy, akit tisztelnie kéne, és nem idióta csajokkal múlatni az időt a kocsmában.

Ja, és ne gubózz be, menj ki a gyerekkel sétálni, játszótérre ismerkedni másokkal, jót tesz a léleknek!

2013. aug. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Férfiként mondom hogy sajnállak. Soha nem értettem az olyan embereket akiknek nem a család az első. Sajnos az emberek beleszoknak jó dolgukba és mindent természetesnek vesznek, amíg el nem veszítik. Azt a sört meg otthon is meg lehetne inni, nem vet túl jó fényt rá hogy kocsmába jár. Nyugodtan mond meg neki hogy nem normális amit csinál, esetleg olvastasd el vele az itt lévő válaszokat. Nekem lesülne a képemről a bőr ha kocsmáznék miközben a párom és a kisbabám otthon várna.
2013. aug. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy kukucskálj bele ebbe a honlapba és mindent meg fogsz érteni, hol rontod el.


Nem kell mindennel egyetérteni, amit a honlapon hallasz, olvasol, de még nekem is szemet szúrt, hányszor írod le a kommentjeidben, mennyire kedvetlen vagy és mennyire nem érzed jól magad a bőrödben. Most őszintén, szerinted melyik férfi lelkesedik egy savanyú, unalmas, rossz kedvű háztartási robotért,aki árgus szemekkel figyeli, mennyire értékelik az aznapi fáradozásait?



[link]

2013. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Rendesek vagytok.

Tegnap este nagyon kibuktam. De nem akartam veszekedni. Ma reggel szépen megbeszéltük a dolgot, elmondtam neki, hogy igazából mi esett nekem rosszul... hogy már múlt nyáron ki voltam akadva a csajra, mert egyszer a párommal tartottam, a kerhelységben voltunk, mikor a párom beszélgetett a csaj párjával, ez a csaj meg akkor is közbe szólt, és fél órán keresztül bámult a páromra a nagy gülü szemével, és be nem állt a szája. Már akkor arra gondoltam, hogy ennek tuti elmentek otthonról. Bocsánatot kért, hogy ő nem azért beszél más nőkről, mert érdeklik őt, hanem próbál nekem segíteni barátnőt találni (nem ismerek senkit), valakit, aki valamelyik barátjának a párja, hogy össze tudjunk járni velük, de valahogy egyikkel sem vagyok egy hullámhosszon. Az egyik iszik, a másik pletykás, a harmadik azt hiszi, hogy minden pasi belé szerelmes, a negyedig meg utálja a nőket.

Mondtam neki, hogy felejtse el az egészet, úgyis azt tervezzük, hogy házat veszünk vidéken, (utálom ezt a várost). Megkért, hogy ne költözzek el, mert nagyon szeret bennünket, hát remélem észbe kapott, és rájött, hogy mit veszíthet.

2013. aug. 19. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!