Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szólnom kéne a...

Szerintetek szólnom kéne a lány anyjának?

Figyelt kérdés

a sztori röviden, van egy barátnőm, akinek a lánya és az én lányom is ismerik egymást de nincsenek különösebben jóban. Az ő lánya 19 éves most lesz másodéves az egyetemen. mivel vidéki, ezért Budapesten pár barátnőjével szereztek neki albérletet, amiért a barátnőm minden hónapban odaad 30ezer forintot, plusz ugye kajára stb. A lányom mesélte, h a csaj nem is lakik a lakásban, hanem majdnem az első perctől kezdve a pasijánál, ide néha feljön a cuccaiért, de különben nem ott lakik.

Talán semmi közöm hozzá, de ugyanakkor ha az én lányom vágna így át, szeretném tudni. Így most havi 30ezret kidob az ablakon, amit lenne hova tenni. Szerintetek szóljak a barátnőmnek, vagy ne? Én úgy érzem h jó lenne tudnia, én a helyében tudni akarnám, és nagyon rosszul esne, ha végül kiderülne, és rájövök, h ő tudta de nem szólt. Szerintetek?


2013. aug. 15. 12:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%
15-ös vagyok. A szr kavarás kifejezésért elnézést kérek, örülök hogy meggyőztünk!
2013. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem szólnék, mert akkor a lányom lenne kínos helyzetben, hogy árulkodott. Hisz honnan kéne tudnom ezt? Ha mégis megtudja a barátnő, akkor még mindig mondhatom azt, hogy nem, nem tudtam, mivel erről nem is beszélgettünk. A saját gyerekemet mártanám bele a kakiba azzal, hogy elmondom amit tőle hallottam.
2013. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
76%
Most nem azert, de szted a sracnal a ket szep szemeert lakhat? :) szted oda nem kell vasarolni? Ne avatkozz olyanba bele amihez kulonosebben semmi kozod....
2013. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
29%

ha az anyja a barátnőd, és nem csak az ismerősöd, akkor szerintem szólhatsz.

ha csak felületesen ismered az anyját, akkor szerintem valszeg nem kéne beleszólni, az ő ügyük.

2013. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
93%
A 30 ezer gondolom ígyis elmegy lakbérre, utazásra, kajára, függetlenül attól, hogy hol alszik. Attól, hogy valaki nem alszik az albérletében ugyanúgy fizetnie kell, ha nem akarja, hogy kirakják. És a pasijánál is gondolom nem ingyen van, nem furikázzák autóval és nem vesznek meg neki minden falat ételt. Szóval ugyanúgy szüksége van pénzre, függetlenül attól, hogy mely helyrajzi szám alatt hajtja álomra a fejét. Ne szólj bele, semmi közöd hozzá az ég világon. És azt sem tudom, miért lenne gerinctelen ettől a lány. Kapcsolatban él, van saját albérlete, ahova bármikor mehet, ha szakítanak, vagy ha baj van, nem lesz kirakva az utcára. Most viszont szerelmes, minél több időt szeretne a párjával tölteni. Ettől lenne gerinctelen egy felnőtt nő?
2013. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%
Arra nem gondoltál, hogy a srác azt megengedi, hogy ott aludjon, de oda cuccoltatni nem szeretné a lányt, főleg, hogy már kiszimatoltad, hogy lehet nem is szereti a lányt. A lánynak mégis csak egy biztonság, hogy van hova mennie, ha gond van.
2013. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
11%

Kedves Kérdező!

Itt normális választ nem fogsz kapni, mert itt az összes válaszoló nőnemű, aki pont ugyan úgy lehazudja a csillagokat is az égről, mint a szóban forgó csajszi!!


Ha valakinek más a véleménye, akkor lepontozzák, mert ettől lesz orgazmusuk...

2013. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27, ijedten megnéztem...:)))

Nem Kérdező, ne avatkozz bele. Most nem azért mondom, de extrém eseteket leszámítva - mondjuk erőszakos bűncselekményekkel kapcsolatos dolgok, ilyesmi - egy 16 évest sem kezdenék a szülőjének mószerolni (pláne nem szívügyekben) nem hogy egy 19 éves nagykorú fiatal felnőttet. És fordítva, szülőként is sokkal inkább taszítana, mint örömmel töltene el, ha valaki a gyerekre (vagy épp a páromra) jön árulkodni. Szóval nem, ami nem ilyen erőszakos vagy komoly bűncselekmény, azt nem tőlem fogja megtudni az illető szülője vagy párja, az tuti...

(49/F)

2013. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Értelmes lány fenntartja a saját albérletét is, amíg nem érett meg az idő a tényleges összeköltözésre (ami 19 évesen ritkán jön el). Különben neked tényleg mi közöd a lány magánéletéhez?
2013. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!