Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szólnom kéne a...

Szerintetek szólnom kéne a lány anyjának?

Figyelt kérdés

a sztori röviden, van egy barátnőm, akinek a lánya és az én lányom is ismerik egymást de nincsenek különösebben jóban. Az ő lánya 19 éves most lesz másodéves az egyetemen. mivel vidéki, ezért Budapesten pár barátnőjével szereztek neki albérletet, amiért a barátnőm minden hónapban odaad 30ezer forintot, plusz ugye kajára stb. A lányom mesélte, h a csaj nem is lakik a lakásban, hanem majdnem az első perctől kezdve a pasijánál, ide néha feljön a cuccaiért, de különben nem ott lakik.

Talán semmi közöm hozzá, de ugyanakkor ha az én lányom vágna így át, szeretném tudni. Így most havi 30ezret kidob az ablakon, amit lenne hova tenni. Szerintetek szóljak a barátnőmnek, vagy ne? Én úgy érzem h jó lenne tudnia, én a helyében tudni akarnám, és nagyon rosszul esne, ha végül kiderülne, és rájövök, h ő tudta de nem szólt. Szerintetek?


2013. aug. 15. 12:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Semmi közöd hozzá, a lány felnőtt nő, az anyja is az.

Ráadásul a lányod bizalmával is visszaélsz, ha árukodsz.

2013. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
esetleg az anyja helyett a csajjal beszélni, ugyanúgy elmondva az aggályaidat, mint itt nekünk? Egyébként, ha nem is ott lakik, de a cuccai ott vannak, azért a lakbért fizetni kell. Meg gondolom a pasinál is beszáll a rezsibe.
2013. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 AeonFLUX ***** válasza:
23%
Én szólnék az anyjának, azért számít az a 30ezer is havonta ugyebár, már ha nem újgazdagokról van szó.
2013. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Attól még, hogy nincs ott állandóan valószínűleg kell fizessen, ha ott vannak a cuccai. Az, hogy a pasinál alszik többszor, az más kérdés, de valószínűleg ott is beszáll kajába, ebbe-abba. Szerintem ne szólj bele.
2013. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem gazdagok sőt! Szerintem a lány nyugodtan szólhatna és meg tudnák beszélni, de ez a fajta sunnyogás nagyon szomorú. Ha a lányom elém állna, és mondaná h ez van, megbeszélném vele a dolgot, de nem tiltanám. Az más kérdés, h az én gyerekeim dolgoznak is egyetem mellett, nem sokat, de h legyen zsebpénzük, tudják mi az a pénz és h nem a fáról szedjük.
2013. aug. 15. 12:37
 6/29 anonim ***** válasza:
34%

Én szeretném tudni ha az én lányom ezt csinálná, baromira gerinctelen dolog.

Első persze felnőtt aki anyuci pénzén játssza a felnőttet, óvodásként átverve a szüleit. Nem egy érett felelősségteljes felnőtt ismérve ezek.

2013. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

mindenki válaszát köszönöm, nem az a célom h egyet értsetek, hanem h elmondjátok a véleményeteket!


De a 6os pont leírta amit érzek.

2013. aug. 15. 12:42
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

szerintem nem meri a lány még feladni a külön helyet, ahova visszamehet. nem kész arra, hogy odaköltözzön " hivatalosan" is a fiúhoz.

az egyetemen rengeteg ilyenről tudtam... pl volt aki a kolihelyet fizette, de már semmi holmija nem volt ott. Az egyetemen, ha egyszer felmondod a kolit többé nem kaphatsz, az havi 20E volt, ő is fizette az albérletet és a kolit is inkább egy évig...

Ráadásul nem tudhatod, hogy a lány mennyit keres mellé diákmelóval, vagy az anyja tudja-e


1.

2013. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
a fúval már kb 14 éves koruk óta együtt vannak. Más kérdés, h az a szóbeszéd járja, ha csaj csak ki van használva, takarít, ott van ha kell, de a pasi nem igazán szereti, csak kényelmes. De ezt nem tudom megerősíteni, mert nem vagyok benne ezekben a tini körökben
2013. aug. 15. 12:46
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

" Az ő lánya 19 éves"

Kérdező, semmi esetre sem kellene szólnod, ez két felnőtt ember ügye.

2013. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!