Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A sulinkban van egy 13 éves...

A sulinkban van egy 13 éves lány, aki most szült. Neki kell fölnevelnie a gyereket vagy az anyjának? Egyáltalán, hogy tudja földolgozni hogy anya lett?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon jó kérdések.

Itt a nevelés azt hiszem kettős őt neveli az anyja amit a gyereke szükségleteit illeti ( szoptatás) azt a gyerek és a többi valahogy közösen.

Hogyan dolgozza fel,hogy anya ? Nehezen szerintem lehet sehogy.

2008. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom egyáltalán felfogja-e hogy mi történik,nemcsak a saját szervezetével,életével,hanem a kis lény jelenlétével is,s ha majd megszületik a baba ,a gyermek el tudja -e látni a gyermekét.Sosem fogom megérteni,főleg ha magamból indulok ki,hogy 13 évesen hol tartottam,mi érdekelt,mennyire voltam képes felelősséget vállalni,és mennyire voltam felelősségre vonható.

Az biztos hogy a szüleinek nagyon sokat kell majd bevállalni,mind anyagiakban,mind a mindennapos tennivalókban.És hogy mi lesz nekik a jövő?Ha szerencséje van és olyanok a szülei,akkor megoldják helyette a gondokat,problémákat,ha nem ,akkor igen hamar kellene ennek a lánynak felnőni a feladathoz.

2008. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Majd az állam felneveli a mi pénzünkön. Gratulálok!
2008. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
78%
Nekem is sok volt évfolyamtársam van, akinek 9. osztály alatt született babája és sajnos az anyai ösztönök nem alakultak ki náluk...pl. végig cigiztek és drogozták a terhességük időszakát...szóval no comment...
2008. okt. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 14 évesen (majdnem 15) szültem a kisfiamat. Csak a 7. hónapban tudta meg mindenki (az apukáján és rajtam kívül), így elvetetni nem tudtuk már (nem is akartuk). Mindenki győzködött, hogy adjuk örökbe, de mi akartuk ezt a babát. Párom (aki azóta a férjem) pont 10 évvel idősebb, tehát ő most 26. Danit (a gyermekünk) teljesen mi neveljük, külön költöztünk és csak néha találkozunk a nagyikkal. Én itthon vagyok Danival, miközben a gimit magántanulóként folytattam, az apukája pedig egyetemre jár és dolgozik.

Egy kicsit sem bántuk meg a döntésünket.

Persze ez a ritkább, hisz a legtöbb fiatal elveteti /örökbe adja/ vagy megöli a babáját..

Egyébként csak a lány nem nevelheti, valakinek kell vállalni a pici törvényes képviselését (nálunk ez a férjem).

Ha kíváncsi vagy még valamire, írj bátran!

Zsófi

2008. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!