Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nyomozzak utána a...

Szerintetek nyomozzak utána a dolgoknak?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a párom telefonjában találtam véletlenül a galériában (ahol más gyakorlatilag nem is volt) egy videót, amin szexel egy távoli kolleganőjével. A kérdésem az lenne, hogy mivel azt állítja, hogy jóval azelőtti a videó, hogy össejöttünk volna, és hát végülis ugyanazok a ruhái vannak és voltak is, ne4m tudom belőni, hogy igazat mond-e. Alapvetően megbízom benne, de ez most taccsra tett. Most jönne a lényeg: persze ahogy lobogtattam az orra előtt, hogy mi ez, mi ez? - fogta, és kitörölte, de amúgy sem az eredeti dátumot mutatta a teló, hanem hogy mikor lett bluetoothon átküldve egyik telefonról a másikra. Szóval a kérdésem az lenne, hogy elvileg memóriakártyán tárolta eddig, - de most fent felejtette az egyébként jószerivel használaton kívüli mobilján - valamilyen programmal visszaállítassam-e a törölt képeket meg videókat? Megesküdött, hogy régi. Ti mit tennétek? Mert azt sem akarom, hogy azt higgye nem bízom benne, de azért ez durva ahhoz, hogy egy vállrándítással elintézzem.
2013. aug. 14. 13:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
2013. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
88%

Azt írtad, hogy bluetooth-on keresztül küldte át magának kb 1 hónapja...milyen telefonról küldte és minek??!!

Ha a saját régi telója...akkor valszeg még mindig benne van az eredeti felvétel az eredeti dátummal...

2013. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Ez bonyolult. Az utóbbi időben sokszor cserélt telefont és azokról küldözgette át az adatokat mindig az aktuálisra, amelyikbe nem lehett tenni memóriakártyát. Szerintem lehetett a memóriakártyán bluetotth mappa és az maradt fent rajta valahogy.
2013. aug. 14. 14:43
 34/40 anonim ***** válasza:
58%

Már nem azért, de ha nekem évekkel ezelőttről lenne egy ilyen kényes témájú videóm, ami amúgy a kutyának nem kell, és azóta új barátnőm is lenne, akkor nem küldözgetném bluetooth-on sehová, hanem törölném a fenébe, hiszen ki akar egy ilyen esetet kockáztatni egy hülye videó miatt. Meg amúgy is minek neki ez, alkalmanként nézegeti? Vagy mi? Az nem gáz?

Vagy mi a fenének küldte át új telefonra, ha amúgy most meg kitörölte.


Egyetlen mentsége lenne, ha a memória kártyán maradt volna a cucc, de azt írtad bluetoothon küldte, így meg mindenhogy gáz, ha régi, ha új.

2013. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
34-es! Pont az előbb írtam, hogy az is lehetett, hogy fent maradt. Amúgy meg nekem az sántít a javára, hogy egy egy hónapos videót tárol egy olyan helyen, ahol bárki megnézheti? Úgy, hogy közben tudja, hogy ha lebukik, akkor balhé lesz? Nekem ez a legfurcsább. Azt hiszem, inkább hiszek neki és nem nyomozgatok tovább, csak rajta tartom a szemem...
2013. aug. 14. 14:59
 36/40 anonim ***** válasza:

azt írtad, gyakorlatilag üres a galéria...

Akkor milyen nyaralási fotókat kerestél? Azokat kitörölte, ezt meg otthagyta? Nyilván.

2013. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Azokat, amik a memóriakártyán voltak. A mamóriakártyáról másolt át dolgokat az új telójára. A nyaralási képek is ott vannak már.
2013. aug. 14. 15:08
 38/40 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már véletlenül megtaláltad ezt a videót, akkor nyomozd ki valahogy hogy mikor készült, mert máshogy úgysem fogsz megnyugodni.
2013. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Én azért megnézném a 31. által küldött linket, mielőtt tovább nyomozgatnék. Talán nincs is már értelme.
2013. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Az kamu kérdés.
2013. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!