Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nyomozzak utána a...

Szerintetek nyomozzak utána a dolgoknak?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a párom telefonjában találtam véletlenül a galériában (ahol más gyakorlatilag nem is volt) egy videót, amin szexel egy távoli kolleganőjével. A kérdésem az lenne, hogy mivel azt állítja, hogy jóval azelőtti a videó, hogy össejöttünk volna, és hát végülis ugyanazok a ruhái vannak és voltak is, ne4m tudom belőni, hogy igazat mond-e. Alapvetően megbízom benne, de ez most taccsra tett. Most jönne a lényeg: persze ahogy lobogtattam az orra előtt, hogy mi ez, mi ez? - fogta, és kitörölte, de amúgy sem az eredeti dátumot mutatta a teló, hanem hogy mikor lett bluetoothon átküldve egyik telefonról a másikra. Szóval a kérdésem az lenne, hogy elvileg memóriakártyán tárolta eddig, - de most fent felejtette az egyébként jószerivel használaton kívüli mobilján - valamilyen programmal visszaállítassam-e a törölt képeket meg videókat? Megesküdött, hogy régi. Ti mit tennétek? Mert azt sem akarom, hogy azt higgye nem bízom benne, de azért ez durva ahhoz, hogy egy vállrándítással elintézzem.
2013. aug. 14. 13:34
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Nem tiltakozott. Bevalotta, hogy régi, és nem is egyszer fordult elő, hogy azzal a nővel volt. Állítólag nem büszke rá, csak valahogy ott maradt, mivel hogy a többit törölte, már csak pár kép maradt azon a telefonon. Amúgy tényleg nagyon csúnya a nő. És itt nem az elfogulétság szól belőlem.
2013. aug. 14. 13:45
 12/40 anonim ***** válasza:
49%

igen ha kártyán volt akkor van esély.


nekem is megvannak videóim elöbbi nőimről.

csak nekem van eszem s privát youtube feltöltésen tárolom.

igy nem derül ki.

régi, vége de mégiscsak valamikor sokat jelentettek nekem.

időnként egyiket másikat megnézem amikor magamban vagyok s visszaemlékezem.

a párom nem tud róla de szerintem ebben még semmi rossz nincs.


ha véletlenül kiderül akkor majd megmondom neki hogy ha szakit emiatt akkor a róla készült videók is oda kerülnek s majd őt is megnézem ujra idönként hátra levő életemben.


ha ez neki jó hát akkor tegye, de akkor nem is ér sokat a kapcsolat ha emiatt szakit.


mindenkinek joga van a saját multjára emlékezni s ezt senkinek sincs joga elvennie tőle.

2013. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
76%

Minek küldözgetne egy régi szexvideót az exéről és vele mikor annak x ideje vége? Én is gyanakodnék, pedig nem vagyok féltékeny. Akkor sem voltam mikor a párom és a barátnőm egy szobában játszottak a gépen. 1: Messze lakik a bnőm csak 2 napra jött fel. 2: Miért előttem játszanának egymás mellet ülve, mikor tudják otthon vagyok?

Azért csak figyelj! Légy résen!

2013. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
50%
Ha meg régi a videó,akkor is egyáltalán minek van benne még a telefonjában?
2013. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
44%
mert a multja s igy az élete része.
2013. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Persze, ebben igazad is van. Csak tudod az a para, hogy a videó alapján akár egy hónapja is készülhetett, érted? Ha régi, azt felőlem tárolja nyugodtan, ha nem látom, azt csinál rá, amit akar. Nekem az a bajom, hogy nem tudom eldönteni, hogy most készült és megcsalt, vagy hogy régi. Ha régi, akkor semmi gáz.
2013. aug. 14. 13:50
 17/40 anonim ***** válasza:
84%

megértem az érzéseidet.


mesélek neked két emberről:


egyik felszállt egy buszra a másik hazament gyalog.

az első miközben ment, a busz felrobbant.

a másodikat megtámadták megverték kirabolták.


azóta az első gyalog jár éjszaka haza a sötétben s így érzi magát biztonságban.

a második busszal. fél egyedül menni az utcán.


ezzel arra akarok rávilágítani hogy eddig ugyanígy megvolt a veszélye annak hogy megcsal és ezután is ugyanúgy meglesz.

csak lett egy élményed s emiatt jobban félsz ettől mint eddig. és mint mástól. ha kiraboltak volna akkor most attól félnél.


ez az élmény kicsit gyanús.

de ha nagyon gondosan vigyázott volna s ez nem történt volna meg akkor is ugyanígy ott lenne az a letörölt videó csak nem tudnál róla.


szerintem ne a videóval foglalkozz.

hanem egyéb jeleket figyelj jobban.


pl. fontos e neki az ami csak neked fontos.

vagy azokról lebeszélni próbál s csak az a fontos neki ami neki fontos?


ilyesmi pl. pontosabban elárulja hogy mennyire vagy fontos neki mint egy mobilon felejtett videó.

2013. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy nem lennék neki fontos.
2013. aug. 14. 14:08
 19/40 anonim ***** válasza:
19%

akkor mi a gond?


amugy...


még abban se lehetsz biztos hogy idővel te nem hagyod el őt.


benne meg még ennyire se.

2013. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
16%

Én mit tennék?...


1./ Eszembe sem jutna kutatni a párom/férjem telefonjában, táskájában, zsebeiben, fiókjaiban...

Tessék tiszteletben tartani a másik ember cuccait!!!...


2./ Ha mégis - véletlenül - megnéztél egy ilyen videót vagy képet, nincs jogod hozzá, hogy a párod/férjed által törölt felvételt programmal visszaállítsd, tessék beletörődni, hogy ki lett törölve... (Amúgy sincs hozzá semmi közöd!)...


3./ Ha "alapvetően megbízol" a párodban/férjedben, akkor mit keresgélsz a mobiljában?!... Miért vonod felelősségre?...


Csak szólok : a kapcsolatod napjai meg vannak számlálva, elkezdhetsz pakolni a bőröndödbe...

2013. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!