Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nyomozzak utána a...

Szerintetek nyomozzak utána a dolgoknak?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a párom telefonjában találtam véletlenül a galériában (ahol más gyakorlatilag nem is volt) egy videót, amin szexel egy távoli kolleganőjével. A kérdésem az lenne, hogy mivel azt állítja, hogy jóval azelőtti a videó, hogy össejöttünk volna, és hát végülis ugyanazok a ruhái vannak és voltak is, ne4m tudom belőni, hogy igazat mond-e. Alapvetően megbízom benne, de ez most taccsra tett. Most jönne a lényeg: persze ahogy lobogtattam az orra előtt, hogy mi ez, mi ez? - fogta, és kitörölte, de amúgy sem az eredeti dátumot mutatta a teló, hanem hogy mikor lett bluetoothon átküldve egyik telefonról a másikra. Szóval a kérdésem az lenne, hogy elvileg memóriakártyán tárolta eddig, - de most fent felejtette az egyébként jószerivel használaton kívüli mobilján - valamilyen programmal visszaállítassam-e a törölt képeket meg videókat? Megesküdött, hogy régi. Ti mit tennétek? Mert azt sem akarom, hogy azt higgye nem bízom benne, de azért ez durva ahhoz, hogy egy vállrándítással elintézzem.
2013. aug. 14. 13:34
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
38%

felesleges.

ki lesznek szórva a cuccai az ablakon

2013. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Intelligens emberek intelligens válaszaira vagyok kíváncsi. Köszi.
2013. aug. 14. 14:16
 23/40 anonim ***** válasza:
46%

én visszaállítanám és megnézném, hogy a videó hány éves lehet? nem hiszem, hogy a párod 5 éve ugyanúgy néz ki, nem öregedett, semmi ránc, stb...ahogy a hölgy sem.

egy tipp: ha vissza akarod állítani a videót, akkor siess, mert elég, ha csak 1 kép kerül a helyére és már az isten sem szedi elő neked!

2013. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
10%
ki lesznek górva a cuccai az ablakon
2013. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
23-as! Az a helyzet, hogy az ő arca nem látszik rajta, csak a nőé. De azt mondta, hogy nagyjából 2-3 éves lehet. Mi kicsit több, mint másfél éve vagyunk együtt.
2013. aug. 14. 14:20
 26/40 anonim ***** válasza:

akkor lehet nem is ő volt.

felbérelt egy dublőrt mert lusta szakitani

2013. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
45%
Szóval bizalmatlan vagy a pároddal szembe, mert belemászkálsz a telójába. Már rossz indítás, nem vall harmonikus kapcsolatra. Én hinnék neki. Nem gondolnám, hogy annyira balfék legyen valaki, hogy bizonyítsa is a hűtlenségét. Ha meg nem úgy érzed, hogy hanyagol, akkor minek ez a cécó. Gondolom azért elhagynád, ha mostani lenne a videó. Ha meg nem akkor bízz!
2013. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
32%

hogy a fenébe lehet valamit véletlenül találni? pláne, ha nem fotóz soha a telóval (üres a galéria), minek jut eszedbe ott keresgélni?

Nem véletlen volt ez...

2013. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
De fotóz. A nyaralásunk képeit azzal fotózta, és azokat akartam megnézni. És még oda is adta a kezembe.
2013. aug. 14. 14:33
 30/40 A kérdező kommentje:
De most komolyan ez a legfontosabb, hogy hogy láttam meg? Változtat valamit a tényen?
2013. aug. 14. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!