Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nyomozzak utána a...

Szerintetek nyomozzak utána a dolgoknak?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a párom telefonjában találtam véletlenül a galériában (ahol más gyakorlatilag nem is volt) egy videót, amin szexel egy távoli kolleganőjével. A kérdésem az lenne, hogy mivel azt állítja, hogy jóval azelőtti a videó, hogy össejöttünk volna, és hát végülis ugyanazok a ruhái vannak és voltak is, ne4m tudom belőni, hogy igazat mond-e. Alapvetően megbízom benne, de ez most taccsra tett. Most jönne a lényeg: persze ahogy lobogtattam az orra előtt, hogy mi ez, mi ez? - fogta, és kitörölte, de amúgy sem az eredeti dátumot mutatta a teló, hanem hogy mikor lett bluetoothon átküldve egyik telefonról a másikra. Szóval a kérdésem az lenne, hogy elvileg memóriakártyán tárolta eddig, - de most fent felejtette az egyébként jószerivel használaton kívüli mobilján - valamilyen programmal visszaállítassam-e a törölt képeket meg videókat? Megesküdött, hogy régi. Ti mit tennétek? Mert azt sem akarom, hogy azt higgye nem bízom benne, de azért ez durva ahhoz, hogy egy vállrándítással elintézzem.
2013. aug. 14. 13:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%

mi a durva benne?

nyilván ha volt öletted barátnője szexelt is vele.

2013. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%
*elötted
2013. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
75%
A törölt fájlokat sajnos nem tudod vissza állítani mivel ki vannak TÖRÖLVE. De ha van ilyen program amivel vissza tudod állítani akkor szólj mert jó volna sok embernek. Szerintem le kellene ülnötök beszélni erről a dologról.
2013. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Ház az a durva, hogy az egyetlen dátum, amit a szerencsétlen telefon megjelenített, az az átküldés időpontja, plusz eddig nem volt ott a képei között. Legalábbis ezen a telón nem.
2013. aug. 14. 13:40
 5/40 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Lehet, hogy elhinném, hogy régi, mivel csak nem lenne olyan kis butus a párod, hogy levideózza ahogyan megcsal, és ráadásul még "elérhető" helyen is tárolja. Mondjuk az gyanús, hogy azonnal törölte amint fény derült a videóra, nehogy jobban meg tudd vizsgálni a fájlt. Lehet, hogy elgondolkodnék a visszaállításon, hogy lássam a dátumokat, és ha én lennék a párod nem lepődnék meg és jutna eszembe, hogy még én vádoljalak téged, hogy nem bízol bennem. Ha valóban nincs takargatni valója, akkor ő maga is meg fogja mutatni, esetleg veled együtt visszakeresni a dátumozást stb. Ha pedig van titkolnivalója, akkor támadni fog és jön a duma a bizalomról...

2013. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel nem sok mindent tudsz bizonyitani, csak azt tudod tenni, hogy résen leszel anélkül, hogy a párod ne vegye észre.
2013. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Van ilyen program. Az nem is kérdés. Csak hogy kutakodjak utána tovább, amikor egy álló hétig ment a cirkusz és végül azon kívül, hogy nagyjából lehiggadtam nem mentünk semmire? Váltig állítja, hogy nem mostani...
2013. aug. 14. 13:42
 8/40 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ha új lenne, akkor nem küldte volna át, hisz ezzel a lebukást kockáztatná. Bár az is kérdéses, hogy ha régi, akkor miért most kérte el...

Ülj le beszélni vele, hogy mikor és hol készült a felvétel. Ha nagyon tiltakozik, akkor lehet, hogy mostani...

2013. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
35%

"a párom telefonjában találtam véletlenül"


Hogy mit tennék? nem találnék "véletlenül" semmit.


Egyébként meg nem foglalkoznék olyannal, aki felvesz egy intim együttlétet, ilyenre nekem nincs igényem.

2013. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Mondjuk az az én fejemben is megfordult, hogy csak nem ennyire dilis, mert hát a bluetooth-os időpont egy hónappal régebbi, tehát már egy hónapja ott volt.
2013. aug. 14. 13:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!