Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én vagyok...

Szerintetek is én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés

Nem akarok regényt írni, csak a lényeg: barátnőm fejébe vette, hogy a férje megcsalja, állítólag "jelei" is voltak. Nagy féltékenykedésében addig jutott, hogy talán én vagyok az a nő. Nekem már a feltételezés is rosszul esett. Nemrég nevetve felhív, hogy ja, semmi, csak rémeket látott. Én szemrehányóan csak annyit mondtam: eszembe se jutna kavarni a barátnőm férjével. Az ő válasza: ez a szerencséd.

Mit mondjak, én azért egy bocsánatkérést elfogadtam volna. Húgom szerint túlreagálom, és nehogy emiatt megszakítsam a barátságot. Pedig az én fejemben ez is megfordult.


2013. aug. 13. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát...ha nem is szakítod meg vele a barátságot, én szüneteltetném a helyedben a dolgot. Ez bolond.:D
2013. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem én is leépíteném,még ha nem is határozottan megszakítanám vele a kapcsolatot egyik napról a másikra,de ki a fenének kell ilyen barátnő?
2013. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem a legjobban az a flegmán az orrom alá nyomott: "ez a szerencséd" esett rosszul.
2013. aug. 13. 22:27
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy túlérzékeny... Micsoda nő :(
2013. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez az,hülye is és még fenyeget.
2013. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
#3: Jaja, ez ilyen "viselkedjél, mert megjárod" szagú, mintha az alárendeltje lennél... Valahogy figyelmeztetni kéne, hogy azért ne így viselkedjen azzal, aki állítólag a barátnője... :( Hogy még neki áll följebb...
2013. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Húgom szerint azért reagálom túl, mert ő egy művészlélek, és máshogy működik, mint mi.

2013. aug. 13. 22:30
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Na ez a másik kifogás,amit rühellek,hogy művészlélek.


Mitől?Hogy bunkó?


Ja igen művészlélek,úgy vettem észre inkább csak attól,hogy úgy érzik mások felett állnak.


Egy frászt művészlélek az ilyen,aki ilyen közönségesen reagálja le a dolgokat!

2013. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
szerintem ha erről a témáról beszél akkor kicsit hanyagold, de megszakítani nem kell vele a kapcsolatot :)
2013. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Én leépíteném. Egy ilyen vád nem fér bele a barátságba.

Ha mégis valamiért felmerült benne a gyanú és még a gyanú szintjén az orrod alá dörgölte, megint nem tetszik. Bennem még ha fel is merülne ilyen egy baráttal kapcsolatban, először bizonyítottnak kellene lennie, hogy szóba is hozzam, mert hátha nem igaz.

De ha már szóba is hozta, ki is derült, hogy nem igaz, akkor én a helyében igenis komolyan bocsánatot kérnék és nem még nekem állna feljebb.

Az ilyen nem barát. Semmit nem veszítesz vele. Valószínűleg legközelebb is megvádolna.

2013. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!