Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megakarok...

Mit csináljak? Megakarok halni! (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés
hogy miért:a családom miatt, pontosabban a szüleim miatt.Van egy alkoholista apám és egy idegbeteg anyám.Régen apám sokszor verte anyámat, nem egyszer volt kórházba, és láttam szörnyű állapotba(a teste teljesen véres volt, és üvegszilánkok álltak ki belőle..mind ezt kb 4 évesen láttam!!)...feljelentette már anyum apámat de aztán mindig visszavonta mert megsajnalta..vagy osszeverekedtek pár napig elmentünk itthonról de aztán kibékültek és minden lassan kezdődött előről..Azóta anyum megelégelte..mindenért kiabál apámmal..még ha semmit se csinál..és ebből is hatalmas veszekedések kerekednek, nem is emlékszek olyan beszelgetésükre amiből ne veszekedés lett volna..és hogy miért nem válnak el?Mert nincs hova mennünk..apám nevén van a ház, anyum dolgozik de az a fizetés el is megy..(foleg hogy apám hol kap pénzt, hol nem a munkába)tehát hogy albérletbe éljünk az lehetetlen..anyunak amúgy is vannak kisebb tartozásai a banknak..Ma is volt egy nagy veszekedés, és apám részeg most is ha felkell félek hogy anyumat akár megöli..pedig nem egyszer mondtam már anyumnak hogy fogja be a száját, de nem tudja..ma még ő is ivott kicsit...az életem teljesen kilátásástalan, csak a halálba látok megoldást..lehet mondani hogy bírjak ki még pár évet amíg nem tanulok tovább, de ezt könnyű mondani..pénz nélkül nem igazán tudok tanulni, főleg úgy, hogy még középiskolából van 4 évem...kérem segítsenek! :(
2013. aug. 10. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kerülhetsz. Menj be a gyàmhivatalva ott keresd meg a te ügyintézöd és vázold neki a helyzetet.ha nem akarsz sokat várni; nem figyeltem, vagy nem írtad :honnan irsz? Budapesten bemész a tegyeszbe (8 kerület, alföldi utca/nem tudom hány szám, talán 8, 10 (?) ) megmondod hogy nem szeretnél hazamenni többet és elmeséled mi van otthon. Ottaradsz, anyàdékat behivjàk majd elkerúlsz egy lakásotthonba ahonnan rendessen jársz iskolába stb.
2013. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nincs kollégiuma.. nem Pestről írok...nem szeretném elmondani.
2013. aug. 11. 08:54
 13/13 anonim válasza:
Mennyi idos vagy?Ha elmultal 18 es tudsz valamilyen idegen nyelven beszelni koltozz nemetorszagba,es kezdj uj eletet.
2013. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!