Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megakarok...

Mit csináljak? Megakarok halni! (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés
hogy miért:a családom miatt, pontosabban a szüleim miatt.Van egy alkoholista apám és egy idegbeteg anyám.Régen apám sokszor verte anyámat, nem egyszer volt kórházba, és láttam szörnyű állapotba(a teste teljesen véres volt, és üvegszilánkok álltak ki belőle..mind ezt kb 4 évesen láttam!!)...feljelentette már anyum apámat de aztán mindig visszavonta mert megsajnalta..vagy osszeverekedtek pár napig elmentünk itthonról de aztán kibékültek és minden lassan kezdődött előről..Azóta anyum megelégelte..mindenért kiabál apámmal..még ha semmit se csinál..és ebből is hatalmas veszekedések kerekednek, nem is emlékszek olyan beszelgetésükre amiből ne veszekedés lett volna..és hogy miért nem válnak el?Mert nincs hova mennünk..apám nevén van a ház, anyum dolgozik de az a fizetés el is megy..(foleg hogy apám hol kap pénzt, hol nem a munkába)tehát hogy albérletbe éljünk az lehetetlen..anyunak amúgy is vannak kisebb tartozásai a banknak..Ma is volt egy nagy veszekedés, és apám részeg most is ha felkell félek hogy anyumat akár megöli..pedig nem egyszer mondtam már anyumnak hogy fogja be a száját, de nem tudja..ma még ő is ivott kicsit...az életem teljesen kilátásástalan, csak a halálba látok megoldást..lehet mondani hogy bírjak ki még pár évet amíg nem tanulok tovább, de ezt könnyű mondani..pénz nélkül nem igazán tudok tanulni, főleg úgy, hogy még középiskolából van 4 évem...kérem segítsenek! :(
2013. aug. 10. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Meghalni semmiképpen ne akarj!!!

Én 17 évesen mentem el otthonról, és most már rendben van az életem!

Tanulj egy szakmát, esetleg menj olyan középiskolába, ahol elég messze vagy, és kollégiumban lakhatsz. Ha megismered a várost, akkor esetleg suli után rögtön munkába is tudsz állni, és akkor ki tudtok venni anyukáddal közösen egy albérletet.

Mennyi idős vagy?

2013. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Anyád a hülye, hogy ott maradt apáddal. Mi az, hogy megsajnálta? Mit sajnált meg? Tönkreteszi nemcsak a saját életét, hanem a tiédet is. Ez csak kifogás, hogy nincs hova menni. Hiába van apád nevén a lakás, ha a házasság alatt vették, akkor közös, és ki kell fizetnie a felét vagy el kell adni és feleznek. Mi ezt megéltük, anyám lépőett, egy szobában nyomorogtunk hárman, 3 munkát vállalt, de békességben éltünk. apámat azóta nem láttam. Az öngyilkossággal nem mész semmire. Verd ki a fejedből, hülyeség. Nagyszülők?
2013. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

már járok középiskolába csak ez 5éves..gépésznek tanulok, de csak érettségit ad, utána lehet menni technikumra...

16 éves vagyok.

2013. aug. 10. 20:50
 4/13 A kérdező kommentje:
Az én életem már rég tönkrevan téve..egy idegbeteg lettem!Ne tőlem kérdezd ezt a sajnálós dolgot..nagyszülők nincsenek..
2013. aug. 10. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:
egy nagyszülőd sincs? másik középiskolába bármikor átjelentkezhetsz, tényleg az lenne a legjobb.
2013. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet... bár az én anyám lesz*rja apámat, levegőnek nézi 17/F
2013. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szakmunkás iskolán nem gondolkoztál, hogy hamarabb legyen szakmád???
2013. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát nálunk a szakmunkás iskolákba vannak a legrosszabb emberek..lányok,fiúk és én félnék tőlük..lány vagyok amúgy..és a gépészettel komoly terveim is voltak azért lenne jó..
2013. aug. 10. 21:22
 9/13 A kérdező kommentje:
amúgy 16 évesen kerülhetek nevelőotthonba, vagy nevelőszülőkhöz?vagy már idősnek számítok?
2013. aug. 10. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:
nincs kolija a sulidnak?
2013. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!