Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megakarok halni! Mit csináljak?

Megakarok halni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy romhalmaz az életem.aZ ANYUKÁM NEM ÉLE,AZ IGAZI ÉS A NEVELŐAPÁM IS SZARJA LE A FEJEM.VAn egy srác akibe nagyon szerelmes vagyok de nem akarok tőlem semmit.De egyfolytába beszélgetünk és néha úgy is vagyunk.tegnap is együtt voltunk majd utána kijelentette h ez vol az utolsó.mindenféle csajjal leáll.csak tőlem nem akar semmit.pedig én minden megtettem.nem vagyok valami szép,és kövér is vagyok.167/75.mindig jelentéktelen utolsónak érzem magam.Engem nem szeret senki.Még a barátaimra se számíthatok.Már 2 éve begyógyszereztem magam csak időbe észrevették sajnos.Nincs semmi kedvem élni.Ma már túlvagyok egy levél eleniumon,de semmi hatása.Én ezt nem bírom.Teljesen kivagyok borulva.egy 18 éves lány
2009. szept. 19. 08:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Na nehogy egy ilyen féreg miatt öld meg magad!Ér ő neked ennyit???Azzal nem oldassz meg semmit!figyelj,én is úgy voltam mint te,Duci voltam,nem kellettem a fiúnak aki tetszett.Később rájöttem,hogy milyen hülye voltam,mert ha valakinek nem kellek akkor tovább kell állni!Nem vagyok most sem vékony de már 5 éve vagyok együtt a párommal és szeret úgy ahogy vagyok!Várd ki a te idődet!Hidd el megéri!arról nem beszélve,hogy anyukád sem akarná hogy ezt tedd!!! Hidd el nekem! Ha akarsz kicsit dumálni akkor privibe küldj e-mailt!Állok rendelkezésedre!:) Üdv:Éva
2009. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Bla, bla, bla... mintha magamat olvasnàm pàr évvel ezelöttröl! Ugyan igy voltam ezzel mint te, ma boldog hàzassàgban élek! Kapd össze magad cicàm, kezdj el tornàzni, fogyozni, mutasd meg nekik hogy te is vagy valaki! Az elenium meg csak a gyomrodat cseszi szét, ha megakarnàl halni, màr nem ide irkàlnàl! Tudom én is ilyen baromsàgokat csinàltam, csak hogy valaki figyeljen ràm! Aztàn ràjöttem, ha én nem àllok màsképp a dolgokhoz, hozzàm se fognak ugy àllni, szoval vàltoztam, s jobb lett az életem! Figyeld az élet apro örömeire is! Most nem tudom kid is halt meg, azt nem vàgom le a soraidbol, de mindenképp keress eggy jo baràtnöt, akivel meg tudod beszélni a dolgaidat! Többet ér, mint egy pszichologus! és vàltozz, pasi lehet még annyi, mint égen a csillag, de egy jo baràtnö, mindig melletted lesz! Szerelem? Biztos? Nem csak kötödés, mert ö észre vett és beszélgetett veled? De ha az is, nem ö az egyedüli, többet ne enged magadhoz, ha fàj, rà màr ne szàmits!!! Kapd össze magad és mutasd meg a vilàgnak!
2009. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve énis begyógyszereztem magam egy fiú miatt..azóta is bánom:)

Utána miután a kisérlet nem sikerült meg szerettem volna próbálni mégegyszer,DE

elgondolkoztam..

-hány szerelem lesz még az életemben..hány örömteli perc,és ha most megölöm magam,akkor ezektől szakitom meg magam.

-barátok:nem hiányozának?:)

-egyszer családom lesz,gyerekeim egy szerető férjem jó munkám..annyi minden szép és jó:)

Gondolj bele,hogy ha megtennéd akkor mindezeket eltaszítanád magadtól:)

Ha nem tetszik az alakod..sportolj,diétázz mutasd meg,hogy többet is ki tudsz hozni magadból:)

Tanulj,hogy valaki legyen belöled:)

Bulizz,mozizz,ismerkedj és hamar elfelejted a fiút:)

Ha van kedved irj privit és beszélgethetünk:)

15L

2009. szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem fiú miatt, de ugyan így jártam mint te.
2009. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
100%
Kapd össze magad! Egy férfi se érdemli meg a halálod. És ne az alakoddal kösd össze! Igenis szép vagy! :) A halál hidd el nem segítene,nem változtatna semmin. Fiatal vagy. Élvezd az életet a magad módján. Ismerkedj,lehet,hogy találsz legalább 1 igaz barátot. :)
2009. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Először is dobd ki az Eleniumot, nem csak az üres levelet, hanem az összes teli dobozt is (és ne is állj szóba azzal, aki adta). Nem tudom, merrefelé laksz, itt nálunk kellemesen hűvös és száraz a levegő, igazi futóidő van, úgyhogy te is kimehetnél, és kezdetnek fuss pár kört a környéketeken. Ezt tedd meg holnap, holnapután, és így tovább. Amellett, hogy az alakodnak jót tesz, a feszültséget is jobban oldja, mint a kis tabletták. Biztosan van olyasmi, amivel szívesen foglalkozol, pl. rajzolás, kaktusznevelés, akármi, azzal kezdj el komolyabban foglalkozni.

Ha nem érzed magad szépnek (bár egyáltalán nem biztos, hogy ezt jól látod), menj el kozmetikushoz arctisztításra, szemöldökigazításra, utána fodrászhoz, és kérdezd meg, milyen frizura állna jól neked.

... és a legfontosabb: egyetlen srác sem ér annyit, hogy ártani akarj magadnak miatta! Saját tapasztalatból mondom: szerintem nem vagy belé szerelmes. Legfeljebb imponál neked, hogy a srác, akinek sok csaja van, veled is foglalkozik. Szerintem többet érsz annál, hogy egy ilyen srác "egyik" csaja legyél. Pár év múlva azt se fogod tudni, miért akartad ezt a fiút egyáltalán...

2009. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Küldhetek valakinek egy képet h megmondja h mit csináljak magammal h szép legyek?
2009. szept. 19. 09:31
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem küldhetsz, és küldhetsz egy mailt is, megadom az msn/skype címem :) Nagyon jó trükkjeim vannak, amihez nem is kell sokat törni magad. Meg beszélgethetünk is, ha van kedved. 17/L
2009. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok és küldhetsz!Majd meglátod,nem lesz itt semmi baj!
2009. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
küldtem képet
2009. szept. 19. 09:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!