Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megakarok halni! Mit csináljak?

Megakarok halni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy romhalmaz az életem.aZ ANYUKÁM NEM ÉLE,AZ IGAZI ÉS A NEVELŐAPÁM IS SZARJA LE A FEJEM.VAn egy srác akibe nagyon szerelmes vagyok de nem akarok tőlem semmit.De egyfolytába beszélgetünk és néha úgy is vagyunk.tegnap is együtt voltunk majd utána kijelentette h ez vol az utolsó.mindenféle csajjal leáll.csak tőlem nem akar semmit.pedig én minden megtettem.nem vagyok valami szép,és kövér is vagyok.167/75.mindig jelentéktelen utolsónak érzem magam.Engem nem szeret senki.Még a barátaimra se számíthatok.Már 2 éve begyógyszereztem magam csak időbe észrevették sajnos.Nincs semmi kedvem élni.Ma már túlvagyok egy levél eleniumon,de semmi hatása.Én ezt nem bírom.Teljesen kivagyok borulva.egy 18 éves lány
2009. szept. 19. 08:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Eljön azaz idő is hogy valakinek te leszel a tökéletes,az egyetlen és a nagy szerelem!
2009. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
DE miért nem kellek neki????Lehet h nem vagyok egy szépség,de úgy tudnám szeretni mint senki más.
2009. szept. 19. 18:09
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elküldenéd nekem is a fotódat? Elrettentésképp én is elküldöm milyen dagi vagyok. A viccet félre téve, nekem is komplexusaim voltak és én is mindig meg szerettem volna halni tinédzser koromban. De most boldog, kiegyensúlyozott duci feleség vagyok. :)
2009. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha kifelé ezt mutatod, akkor az emberek persze hogy elfordulnak tőled....

Mindig mosolyogni kellene pl.

Nálam ez így működik:

Vannak napok mikor úgy érzem, semmihez nincs kedvem (visszaolvasva ez a mondat olyan ismerős valahonnan :)) "Hagyjál békén" hangulatban vagyok és méghozzá nyuzott is. Ekkor az emberek furán néznek rám és elfordulnak :) (nem is értem miért :))

Viszont ha mosolyogva, vidáman végigmegyek az utcán, ismeretlen emberek rámköszönnek vagy csak visszamosolyognak :) Érdemes kipróbálni...veszíteni nem veszítesz semmit sem. Azt szokták mondani, ha mosolyogsz, a világ is rádmosolyog (vagy valahogy így :)) A dolgokhoz meg optimistán kell állni...az önsajnálat olyan mint a futóhomok (sztem)...ha nem látod a kiutat akkor gyorsan elemészt...Na sok szerencsét!!


Mondjuk a képedet nem láttam, de így a leírások alapján nem lehetnek olyan rosszak...

2009. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnéznélek, mivel ruhaboltban dolgozom, rengeteg emberrel találkozom naponta, akik kövérnek gondolják magukat, de a megfelelő ruha nagyon sokat számít. Ha gondolod segíthetek, hogy öltözködj, és hogy hangsúlyozd az előnyeidet :)
2009. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
En is szivesen megneznek egy kepet rolad, nagyon megkoszonnem ha kuldenel, s beszelhetunk msn, szivesen meghallgatlak s tanacsokat adok ha szukseged van
2009. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

énis megnéznélek:)

hallod növeld az önbizalmad és nehgy tönkretedd magad 1 fiu miatt !!

2009. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Kapd össze magad! Te többet érsz annál, hogy 1 srác igényeihez mérd magad!

Gondolj bele, hogy valakinek csak te fogsz kelleni. Családod lesz, és eszedbe sem fog jutni, hogy valaha ilyen üres volt az életed!

Ne foglalkozz Te senkivel! (se pasid, se nev. apád...) Azzal foglalkozz, hogy bebizonyítsd magadnak, hogy boldogulsz! Mert az élet szép. Nemrég óta tudom csak...

2009. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Milyen jó látni, hogy ennyi segítőkész ember van! :-))) Neked jókora önbizalomhiányod van. Ezzel az a baj, hogy ha azt gondolod magadról, hogy csúnya és értéktelen vagy, akkor ezt sugárzod az emberek felé, és valóban sok olyan visszajelzést kapsz, hogy csúnya és értéktelen vagy, ami csak még jobban megerősít ebben a tévhitedben. Az a fiú pont azért nem akar téged, mert mindent megteszel neki. Van egy mondás: "Ha lábtörlőt csinálsz magadból, ne csodálkozz, ha az emberek beléd törlik a lábukat". Tudom, hogy az önbizalom nem egy olyan dolog, hogy ha akarod, hogy legyen, akkor egyszercsak lesz. Bizony tenned kell érte. Gyógyszert letenni, önsajnálatot abbahagyni. Fogadd el az emberek segítségét és hidd el, amikor azt mondják, hogy szép és értékes ember vagy, mert AZ VAGY! Ezt mondogasd minden nap magadnak! Egy idő után el fogod hinni. És próbálj változtatni azon, amin tudsz, ha látod a változást, attól is nőni fog az önbizalmad, és ez még több erőt ad majd, hogy megszeresd önmagad. Kívánok neked nagyon sok sikert és boldogságot az életedben!
2009. szept. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Végig sem olvastam amit írtál. Csak azt hogy meg akarsz halni. A véleményem az, hogy ha annyira meg akarnál halni már nem élnél. Ez az igazi gyávaság, hogy menekülsz a gondok elől, ahelyett hogy megoldanád itt siránkozol hogy szar minden. Gondolod ezzel megoldódik minden ha megölöd magad? Más embernek sokkal de sokkal szarabb a helyzete és mégsem adja fel, harcol hogy jobb legyen. Te meg fiatal vagy, inkább menj el pszichológushoz mert nem vagy komplett!!!


De egy kis bíztatás:

http://www.youtube.com/watch?v=7LK9kU8U_KY

Nézd végig, gondolkodj el rajta!!!

2009. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!