Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MEgakarok halni. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgakarok halni. Szerintetek mit erdemel?

Figyelt kérdés

A pasim megcsalt meg elso par napban,lefekudt egy masik csajjal,es a csaj elmodnta a baratnojenek es a baratnoje nekem.A leankat amelyik elmondta nekem surgossegre kellett vigyek ugymegverte baratom haverja.Most megint olyan jelek vannak,hogy megcsalt...1 honapja vagyunk egyutt es nem tudom hogy de nagyon beleszerettem.Szerintetek megerdemli,hogy vele legyek?

Azt modnja szeret!


2010. szept. 27. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

miá picshá?!

Milyen jó haverjaid vannak!

Szerintem hagyd a francba.

2010. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Meghalnál egy ilyen gyökérért??
2010. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
te meg egy roh@dt nagy marha vagy ha vele maradsz!
2010. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A szerelem vak és ráadásul még tök süket is! Ezt CSAK TE döntheted el...
2010. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyoon szeretem es allitolag o is engem,de akkor mert csalt meg es mien dolog megveretni egy lanyt mert elmondta nekem az igazat?Jah es kulomben o tagadja de tutti,hogy megcsalt.
2010. szept. 27. 21:26
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Azaz, verjétek a csajokat, ci*ányéknál már csak így szokás..(N):@
2010. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Funktasztikus ***** válasza:
53%
egy ujabb öngyilkos jelölt..legalább azt mond el mivel akarod megölni magad??(a kést ajánlom)
2010. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
a kés jó, de a kötél is olcsó és praktikus
2010. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Funktasztikus!.

A megakarok halnit jelkepesen irtam.nem akarom megolni magam egy fiu miatt meg korai lenne,es kulomben meg tanacsokra szamitottam,hgy vele maradjak vagy szerintetek szerete meg ahsonliak.kulomben meg nem vagyunk ciganyok.

2010. szept. 27. 21:33
 10/17 anonim ***** válasza:
de komolyan mondd már el, hogy ölnéd meg magad?
2010. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!