Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MEgakarok halni. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgakarok halni. Szerintetek mit erdemel?

Figyelt kérdés

A pasim megcsalt meg elso par napban,lefekudt egy masik csajjal,es a csaj elmodnta a baratnojenek es a baratnoje nekem.A leankat amelyik elmondta nekem surgossegre kellett vigyek ugymegverte baratom haverja.Most megint olyan jelek vannak,hogy megcsalt...1 honapja vagyunk egyutt es nem tudom hogy de nagyon beleszerettem.Szerintetek megerdemli,hogy vele legyek?

Azt modnja szeret!


2010. szept. 27. 21:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mekkora lúzer vagy már öregem xDDDDDD megcsalnak és erre te még gondolkozol xD szánalom vagy.. az a fajta akit csak mindenki ki fog használni és ezt te nem veszed észre..változz..
2010. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"nem akarom megolni magam egy fiu miatt meg korai lenne,"


WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Akkor ennyi ésszel várj még két hónapot, aztán jöhet a kés!

2010. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megölném magam, a srácot és az egész cigány kolóniát is akiket a családjának nevez. Ügyes legyél, drukkolok!
2010. szept. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Megölöd meg ezt a barmot is, akiről beszéltél ? :-D


Egyébként annak a szónak, hogy "cigány", lehet pejoratív jelentése is.


Mitől van olyan sanda gyanúm, hogy te nem fogod soha életedben megkapni a kandidátusi tudományos fokozatot ?

2010. szept. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jelen helyzetben pejoratívnak is szántam. Elképzelhetetlen hogy egy ember ennyire ostoba legyen. Egy cigány simán.

Amúgy igazad van, nem fogom, egy diploma és két nyelvvizsga elég.

2010. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

10:49-es hozzászóló!


A kérdésemet a kérdezőnek szántam. :-D

2010. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tarkólövést érdemel-.-
2010. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!