Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megakarok halni! Mit csináljak?

Megakarok halni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy romhalmaz az életem.aZ ANYUKÁM NEM ÉLE,AZ IGAZI ÉS A NEVELŐAPÁM IS SZARJA LE A FEJEM.VAn egy srác akibe nagyon szerelmes vagyok de nem akarok tőlem semmit.De egyfolytába beszélgetünk és néha úgy is vagyunk.tegnap is együtt voltunk majd utána kijelentette h ez vol az utolsó.mindenféle csajjal leáll.csak tőlem nem akar semmit.pedig én minden megtettem.nem vagyok valami szép,és kövér is vagyok.167/75.mindig jelentéktelen utolsónak érzem magam.Engem nem szeret senki.Még a barátaimra se számíthatok.Már 2 éve begyógyszereztem magam csak időbe észrevették sajnos.Nincs semmi kedvem élni.Ma már túlvagyok egy levél eleniumon,de semmi hatása.Én ezt nem bírom.Teljesen kivagyok borulva.egy 18 éves lány
2009. szept. 19. 08:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Először is:

MARADJ ÉLETBEN!

Aztán majd meglátod. A rosszra mindig jó jön.Sajnos édesanyád már nem lehet veled. Az apáid, talán gyászolnak, vagy elfoglalja őket a saját életük. Később még ez is változhat. Ez a fiú ha elmarad, lesz helyette jobb!

Ha már semmi sem megy, akkor csak leülsz egy sarokba és vársz. Elmennek a felhők, és ki fog sütni a nap. Ha majd gyerekeid lesznek, haragudni fogsz magadra, hogy ilyeneket mondtál. Anyukád sem örülne.

Nem baj, hogy kövér vagy, érthető ebben a helyzetben. Majd lefogysz. Különben csak a keserű kövérek idegesítőek, a vidám göcögős kövéreket mindenki szereti.

Addig is, hogy túljuss a mélyponton, hamarabb, keresd meg a sulipszichológust! Ne félj, ada mindenki ríni megy. A körzeti orvoshoz is elmehetsz, adjon egy kis antidepresszánst! Ne nyugtatót, hanem amitől kiegyensúlyozottabb leszel. Ha mindenképpen gyógyszert akarsz, ne eleniumot szedj, hanem Remotívot.

Egész kérdésedben másokról- apáról, fiúról írsz. Hagyd őket, magaddal foglalkozz! Mit tanulsz? Milyen lehetőségeid lesznek? Hogyan lehetne még jobbat kihozni a helyzetedből? Mi az álmod, a vágyad? Mit szeretnél az élettől? Ha tudod, mit akarsz, elkezdheted megvalósítani. Sokáig fog tartani. lesznek buktatók, de lassan majd eléred.

Meghalni mi értelme van? Nem azért kaptad ezt az életet, hogy eldobd, nem is hogy elfecséreld, hanem hogy jól sáfárkodj vele!

Ha nem sikerül ezt megoldanod, úgyis jöhetsz vissza ugyanide a következő életedben. Olyan ez, mint a bukás.

A fiú azért játszik veled, mert mindent megteszel neki. Ne vedd figyelembe, tégy úgy, mint akit nem nagyon érdekel, mert jól elvan a többi fiúval, és boldog. Ott fogja kaparni a küszöbödet!

Ha ennél többet akarsz beszélni, hívd az ingyenes 80/505-001 számot, szo 16-20 h, vagy nonstop ezt: 88/407-426

vagy valamelyik ingyenes 80-as számot innen: [link]

Van tini kortárs segítség is.

Azért szült és várt anyukád, hogy ennyi és feladd az elején? Menj már be a gyerekvállalás témába, és olvass bele a kismamák érzéseibe! Még sok dolgod van itt.

És anyádnak tartozol ennyivel. hogy végigcsinálod.

2009. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is küldhetsz csajszi:)
2009. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Küldhetsz nekem is. Biztos ki lehet hozni valamit, egy új stílus csodákat tehet.

Itt van ez a nő pl. nézd, mennyivel jobb lett a jobb oldali képen! [link]

Nme szoktad nézni a tv-ben a Tíz évvel fiatalabb c. műsort? [link]

Frizura, fogsor, ruha fehérnemű - csodát tesz. És a mozgás! A szép mozgás a legfontosabb. Egyenesen, felemelt fejjel, ruganyosan járj, aprókat lépj!Húzd ki magad, büszkén nézz! Meglátod, utánad fognak fordulni azonnal.

[link]



Nézd meg ezt:

A fotó, mely elbűvölte Amerikát: A lógó has is szexi!

2009, szeptember 7 - 12:10

Az amerikai Glamour magazin legújabb kiadásának egyik hátsó oldalán jelent meg a retusált szépségek képei között egy retusálatlan fotó. Rögtön több ezer hölgy „beleszeretett” és azt szeretnék, hogy még több ilyen „normális”nő szerepeljen a divatmagazinokban.

[link]


"„Valójában a szerkesztő nem azért választotta ezt a képet, mert a testem egy bizonyos részére fókuszált volna, hanem mert a kép egy olyan pillanatban mutat, amikor komfortosan, szexisen érzem magam és boldognak látszom” – nyilatkozta Miller." és milyen igaz, meglátszik, és jó.

2009. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégiscsak Te voltál =]

Mint mailben is leírtam, fogalmam sincs, mi rosszat találsz a külsődben, nagyon szép arcod van! És egyáltalán nem úgy tűnik, mintha súlyproblémákkal küzdenél.

2009. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
10:28 osztom a véleményed,ezzel a csajszikával minden rendben!Több önbizalomra lenne szüksége és kevesebb borúlátásra!
2009. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem találom szépnek magam.Ráadásul a bőröm is nagyon csúnya.és mindenki aztmondja h nagyon ronda vagyok:(
2009. szept. 19. 12:02
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem is vannak/voltak ilyen pillanataim, ha küldesz egy mailt,elküldöm az msn címem, és tudunk beszélgetni. Ha az ember kibeszéli magát segít rajta

és nekem is küldhetsz képet

2009. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Jéééézusom,hát azért mert nem normálisak,vagy nagyon irigyek!Ne foglalkozz mással!Ráadásul,most mi is azt mondjuk hogy szép vagy!Fogadd el magad és meglátod jobban érzed majd magad!a többi ember meg levan ejtve!
2009. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)Nagyon aranyosak vagytok,hogy próbáltok segíteni.De én akkor is egy csődtömegnek érzem magam,akit mindenki át b@asz....én miért nem lehetek soha jó senkinek:(
2009. szept. 19. 12:30
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

12:20-as felső vagyok

nagyon szép vagy szerintem, elküldtem válaszba az msn címem, ha gondolod, felvehetsz:D

2009. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!