Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha úgy érzem...

Mit csináljak ha úgy érzem megakarok halni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Keress célokat és küzdj értük! Az életnek értelme van, csak meg kell keresni.
2013. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
voltam ilyen szituban és azonnal keress fel egy pszichológust
2013. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a. Aj senki nem ért meg nincs csaladom mint masoknak mert nalunk szethuzas van. Fáj az élet minden. Ma minden szar volt. Járkáltam üzletekbe bunkoztak velem. MegakartM jutalmazni magam egy jegescafeval costaban ahol eleg draga de valami xart adtak es nem csereltek ki. Azt az 1000 est masra is költhettem volna. Én tejszinhasbos normalis jegescafet akartam ugye elore kell ott fizetni. Erre mondja a hulye kiado hogy akkor miert nem tejjel kertem. De mindnhol ugy adjak vagy en nem tudom. Es flegmaskodott velem. En meg nem mertem balhezni. Elegem van utalom ha csunyan szolnak hozzam es sirhatnekom van egesz nep. Tetszik valaki es lattam hogy rajtam rohogott jogy bementem oda mert latni rajtam hogy tetszik es osszesugtam a haverjaval .melegem van meg akarok halni de megse csak nem zudom mit tegyek es nincs kivel megosztanom
2013. jún. 22. 22:23
 4/16 anonim ***** válasza:
NE determináld magad még negatív gondolatokkal és érzésekkel még jobban a balsorsú helyzetek miatt, ahhoz hogy jobbá alakuljanak a dolgaink sok esetben küzdeni kell! Először is magadat ismerd meg és szeresd meg!NE akard befejezetlenül hagynia küldetésedet! És vegyíts egy kis humort lazaságot az életedbe! Én is éreztem már úgy hogy meg akarok halni, de eljön az majd magától is nem adok ilyen sanszot a halálnak! értékes ember vagy, más még neked köszönheti majd az életét...
2013. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem valami halálosak a problémáid... csak elkényeztetett vagy. Lesz ez jobb is.
2013. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ki kéne állni magadért és máris jobb kedved lesz. Miért adod meg nekik azt az örömet, hogy összesúgnak és te ezt ennyire a lelkedre veszed?

Ha nem azt kapod, amiért fizettél és még bunkók is veled, miért nem kéred el a panaszkönyvet? Hidd el rögtön letörik a szarva az eladónak, te pedig kiírhatod, hogy kedves kiszolgáló kisasszony flegma és bunkó volt, amikor megjegyezted, hogy te nem ezt kérted, blabla...

Ha valaki beszól, miért nem szólsz vissza?


Van egy határ, amit még el lehet csöndben tűrni és nem kell visszaszólni és azon túl, van az amikor már igazságtalanság és a saját védelmed érdekében igen is ki kell állnod magadért!

2013. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
akkor kezd el leírni ezeket a problémákat. ha pszichológushoz nem akarsz járni (ami egyáltalán nem rossz), akkor valami művészit alkoss. valamit alkoss, és akkor szerintem szebben fogod látni az életedet. a művészetben benne van a lelked
2013. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

meg kéne edzened magad valahogyan... sport, erőnlét, küzdősport, önbizalom, pszichológus, anonim tanácsadás, új hobbi, stb.


visszaszólni meg nem kell senkinek, csak mosolyog, bólogat, és szevasz. az sokkal idegesítőbb...ha valaki rajtad szeretné kitölteni a mérgét de nem tudja és benne reked.

2013. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
de az is segítene ha pl önkénteskednél és meglátnád az emberek igazi problémáit... :) ételosztás, ilyenek.
2013. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szerintem mindennek a negatív oldalát látod, próbálj ezen változtatni!

De ha tényleg úgy érzed hogy nem birod, akkor legfeljebb költözz el... lehet hogy nem egyszerû, de lehet sokat segítene.....

2013. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!