Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar a párom viselkedése?

Miért zavar a párom viselkedése?

Figyelt kérdés
A párom nagyon sokat foglalkozik a nővére kislányával, most éppen biciklizni tanítja. Engem ez nagyon idegesít mert sokszor többet foglalkozik a gyerekkel mint velem. Miért viselkedik így? Már nem birom.
2013. aug. 10. 11:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A kislány anyukája vagyis a sógornőm nemrég szült ezért a kiscsaj a pároméknál van. Még nem élünk együtt.
2013. aug. 10. 13:11
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen kedves #9-s válaszoló, mindenre a válás a legjobb, a tűzre az olaj, a válságra a munka nélküliség, a betegségekre meg a bacilusok!


Egyébként ha a párodnál van a kislány, akkor szerintem szorosabb az érzelmi kötelék közöttük.

2013. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar...


A,úgy meg viccen kívül,rosszul tudok lenni az ilyen "felnőtt nő létemre velem nem foglalkozik a párom" című kérdésektől.

Mit kell veled foglalkozni? Vegyen neked foglakoztató füzetet,aztán elleszel magadban is. Szinezzé,aztjóvan...

Esetleg te is kimehetnél,és jól érezhetnéd magad velük,az ilyesmi ugyanis buli.

Nyilván nem szereted szegény kislányt,és nem is érted,miért nem veled nézi a sorozatodat egy szép nyári délután a párod...talán azért,mert egy gyereket egy életre szóló élményre tanítani sokkal nagyobb flash,mint egy éretlen,figyelem-akarnok nő hülyeségeit hallgatni..

Uff.

2013. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudod, az én apám pont olyan volt, amit te most szeretnél elérni, hogy a párod veled foglalkozzon. Lesz*rt, nem érdekeltem, azt sem tudta hova járok iskolába, csak a nőivel és a kocsmával volt elfoglalva. Emiatt gyűlöltem a nőit, bár nem ők tehettek róla, hogy apám egy roh@dék, felelőtlen szülő.

Szerencsére a te párod fel tudja fogni, hogy ha gyereke születik az embernek, akkor onnantól kezdve ő a legfontosabb. Egy döntésed lehet csak, hogy ezt a férfit megtartsd, fogadd el a tényt és tölts velük több időt. Ha azt fogja látni, hogy szeretettel állsz a kislányhoz és te is törődsz vele, sokkal fontosabb leszel a számára.

2013. aug. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocs, utolsó vagyok, most láttam, hogy nem az ő gyereke, hanem a nővérének a kislánya. De lényegében ez nem változtat sokat a dolgon, amit írtam...
2013. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!