Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar a párom viselkedése?

Miért zavar a párom viselkedése?

Figyelt kérdés
A párom nagyon sokat foglalkozik a nővére kislányával, most éppen biciklizni tanítja. Engem ez nagyon idegesít mert sokszor többet foglalkozik a gyerekkel mint velem. Miért viselkedik így? Már nem birom.
2013. aug. 10. 11:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
Biztos nagyon szereti, ha szereted akkor fogad el és legyél te is velük. Vagy mond meg ezt neki is
2013. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha meg nem szeretné a gyerekeket,az zavarna....
2013. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De szerintem ez már túlzás.
2013. aug. 10. 11:31
 4/15 anonim ***** válasza:
szülj neki sajátot, és akkor majd veled foglalkozik te leszel a középpontban vééégreee! Milyen szépek is az ilyen "szerelem-gyerekek". Most te komolyan egy kb 6 éves kislányra vagy féltékeny? Nézz már magadra...
2013. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Most melyik a jobb tanit egy kislányt, vagy csavarogna valamerre?
2013. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez természetes jelenség szerintem... Mi lesz, ha lesznek saját gyerekeitek? A párod a napja teljes idejét majd a munkára, és a gyerekedre fogja fektetni, és örül majd ha lefog tudni pihenni, bár lehet, hogy én a saját apukámból indulok ki.

Mindenesetre, ne zavarjon, ő a nagybácsikája a kislánynak. Teljesen normális, és nem túlzás. Ha lesz saját gyereketek, vele is így fog törődni legalább. :-)

2013. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Most komolyan féltékeny vagy egy gyerekre??

Nem csavarog, nem kocsmázni van. Ha az én párom tenné ezt, nekem az jönne le, hogy de jó látni, milyen jól elvan egy gyerekkel, és mennyire családcentrikus lehet.

Miben is nyilvánul meg, hogy a gyerekkel foglalkozik többet és nem veled?

2013. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Még nem tartunk ott, hogy saját gyerekünk legyen bár ő már szerintem szeretne.
2013. aug. 10. 11:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod egy papucs. Hagyd ott azt az idiótát.
2013. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mennyit foglalkozik vele és mennyit veled? Mert ha saját lánya lenne, oké. De ez nekem se esne túl jól!
2013. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!